Sayfa 95/292 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 2330 madde; 753 - 760 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    hergün kırmızı bakalım nereye kadar...bence tahtacı boşa kürek çekiyor bu seviyelerden hisse toplayamaz...uzun zamandır yeşil gün göremiyoruz umarım seçim sonrasıda tam tersi olur....bol şans.
    takasa bakma imkanın oldumu rex hiç yılbaşından bu tarafa mal dağıtılmış gibi gözüküyor diğer kısmı %55 geçmiş
    tahta hergün satıcılı tahtacı mal toplayacaksa eğer satarak değil alarak toplaması lazım.
    Eğer bir tahtacı varsa çok mal kaybetmiş gibi duruyor kap haberinde 18:31 den 2 milyon küsür lotu satan tahtacıysa eğer tahtanın kalkması zor görünüyor birde hisse çok güven kaybetti yatırımcı gözünde şirket kap haberleri konusunda bayağı kötü sosyal medyadan yağptığı haberleri malesef kap ta yapmıyor

ben karele özel bir durum olduğunu düşünmüyorum..Bu donem borsadan para kazanmak kolay değil...genel olarak kayıp yıl görünüyor..ilk çeyrek şirket karları kötü geldi...seçim öncesi risk alarak hata yaptık bekleyeceğiz..

bedelli sermayeden sonraki performans çok kötü...karel yönetimi yatırımcıyı heyecanlandırmalı...

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    bedelli sermayeden sonraki performans çok kötü...karel yönetimi yatırımcıyı heyecanlandırmalı...
    O bedelli Daiichi alımı için yapılmıştı yani kasaya bir şey girmedi, borçların kapanıp finansman giderlerinin azalması lazım, bilançoyu paçavra eden kalem bu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    O bedelli Daiichi alımı için yapılmıştı yani kasaya bir şey girmedi, borçların kapanıp finansman giderlerinin azalması lazım, bilançoyu paçavra eden kalem bu.
    daich firmasının bir katma degeri yok mu hisse sürekli düştü...şirket satınalıp düşen hissede ilkkez gördüm...

asels tübitak ortak çalışması çip üretimine karelde girse ancak belki hisse uçar...şirket hala kap konusunda sıkıntılı...şeffaflık şart...

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    daich firmasının bir katma degeri yok mu hisse sürekli düştü...şirket satınalıp düşen hissede ilkkez gördüm...
    Sadece 2023 ilk çeyrek otomotiv cirosu 445.806 milyon, brüt kar 124 milyon, daha ne olsun ama finansman giderlerle bu rakam buhar olmuş, sıkıntı bu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sadece 2023 ilk çeyrek otomotiv cirosu 445.806 milyon, brüt kar 124 milyon, daha ne olsun ama finansman giderlerle bu rakam buhar olmuş, sıkıntı bu.
    koca doğan şirketi bunu çözemiyecek mi böyle seyredecek mi...bu finansman gideri nedir ki yıllardır çözülemiyor..doğan holding için bu sorunu çözmek zor olmamalı ama bakalım ne olacak...şirketi büyütmek güzel ama sağlıklı büyümesi gerek...

Sayfa 95/292 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •