Sayfa 279/292 İlkİlk ... 179229269277278279280281289 ... SonSon
Arama sonucu : 2330 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. adamlar romanyada fabrika kuracağız dedi bunun sonucunu öğrenmek için illa faaliyet raporumu gelmesi gerekiyor bekle ki aylar geçsin faaliyet raporu gelsin...bedelliden bedelliye yatırımcıyı hatırlıyorlar...

2. fiyalamanın % 60 ı psikolojidir.....şirketin piyasa değeri masa sandalye şirketleri seviyesine gelmişse algıyı iyi yönetemediklerinden kaynaklıdır...baktın hisse fiyatlaması gerçekten uzaklaşmaya başladı psikolojiye hitap eden açıklamalar yapacaksın gerekirse...

3. geçen yıl miatk elimde vardı 100 tl den biraz baskı kurdular patron satıyor vs. az lotum vardı maliyete sattım hisse belkide 15 kat gitti...niye gitti adamlar 1 milyon dolar bile olsa iş anlaşması kap atıyor eskiden gesan da aynı en ufak şeyi kap atardı hisse hep desteklendi...karel satıyor ama kapalı kutu...15-20 miyon sermayeli yeni şirketler gibi davranıyor yöneticileri sanki bu işe yeni başlamışlar acemiler...

4. en basiti bir nokia 5g ortak baz istasyonu üretimi meselesi vardı ne oldu kimden öğreneceğiz ne olduğunu...sürekli şirketi mi arayacağız...kendileri attı ortaya sonrası ne oldu allah kerim...ne aşamada iş bilen varsa ne mutlu...

5.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    elimde 10 a yakın hisse var sanki anlaşmışlar karelde dahil hepsi zirveye %30-32 uzakta....karel sinirleri bozdu ama bakıyorum diğer hisselerimde aynı...
    Satıpta karel aldığım 4 hissede zirvesinden %40 üzerinde karel de 30 gerisinde zarar net %70 karel %70 yükselecekte param değerini korumuş olacak böyle bir ihtimal varmı eğer varsa kaç yıl sürer

6. kendi adıma şirkete güveniyorum bekleyeceğim sonuna kadar ama bu şirketin sahibi bir koç olsaydı şuan 15 leri değil 105 leri konuşuyor olabilirdik sahip gerçekten yatırımcı gözünde önemli...şeffaflık önemli...kazan kazan önemli...o yüzden koç hisseleri hep kazanıyor yatırımcıyla birlikte...

7.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Satıpta karel aldığım 4 hissede zirvesinden %40 üzerinde karel de 30 gerisinde zarar net %70 karel %70 yükselecekte param değerini korumuş olacak böyle bir ihtimal varmı eğer varsa kaç yıl sürer
    o fark kapanmayacak fark değil...yeter ki güzel haberler gelsin...

8. dolar bazında karel aylık grafik...bu sene veya gelecek sene 1,26 doların görüleceğini düşünüyorum....şimdilik en ufak olasılık görünmesede...acemi yöneticiler değişse kurt yöneticiler gelse algı yönetiminden anlayan bu sene bile gelir ama mevcut çalışanlar aylıkçı belli onlarla zor...

Sayfa 279/292 İlkİlk ... 179229269277278279280281289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •