Sayfa 27/292 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 2330 madde; 209 - 216 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

ay sonuna kalmaz 50 tl deriz diye umuyorum...bedelli işi yılan hikayesi oldu..

2.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Bugün beklediğim şekilde bir kırılma olmadı ama grafik te bozulmadı, beklentim yarına kaldı, top halen sahada artık top çevirmeyi bırak tahtacı çok şık gollük bir pozisyon var yapman gerekeni yap,
    Boşluğu da iyi aldılar, kaşla göz arasında...

3. Karelin 15-18 Kasım 2022 tarihleri arasında katıldığı karaçi fuarı başarılı geçmiş anlaşılan, bu konuda iletişim şirketine 4,5G ve 5G yazılım, donanım ve baz istasyonları satışı, savunma sanayii açısından da gemi iç haberleşme sistemleri, IP tabanlı gelişmiş santraller, zırhlı araçlar için iç haberleşme sistemleri, ağ geçitleri, sertel askeri el bilgisayarı vb ürünlerin satışı olur diye düşünüyorum. Bu mutabakat uzun vadeli bir işbirliğini düşündürüyor ve rakamsal boyutunun çok büyük olacağını tahmin ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    37.60 ile 38.50 arasında GAP var. Bizim tahtacı gapı hiç sevmez. Hadi bakalım beklemedeyim.
    Bazı huylarını öğrendik artık. Takıntılı birisi bizim bu tahtacı. Klasik seviyor.

50 tl demeden bölünmeyecek gibi yılan hikayesine döndü bu iş...

6. Filana mormasyınu oluştu grafiklerden anlayan arkadaşlar varsa bir zahmet paylaşsın..resim yüklemeyi beceremedim

Bülten yayınlanmış
    onay hala yok
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

2 hafta ıcınde saglam bır kap haberı gelırse sasırmam
    YTD.
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Sayfa 27/292 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •