Sayfa 264/293 İlkİlk ... 164214254262263264265266274 ... SonSon
Arama sonucu : 2342 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Sabırları zorluyorlar yine. Ama biz ne günler gördük. Belki hata yapıyorum ama maliyet düşüklüğünün verdiği rahatlıktan kaynaklı olarak kıpraşmadan bekliyorum. İnadım inat.

2.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Sabırları zorluyorlar yine. Ama biz ne günler gördük. Belki hata yapıyorum ama maliyet düşüklüğünün verdiği rahatlıktan kaynaklı olarak kıpraşmadan bekliyorum. İnadım inat.
    Benimde maliyet düşük…her geçen gün döviz bazında paramız eriyor katıldığımız bedellide cabası

3. Karel game ower

4. sabırları iyi zorluyor ama yinede bekleyeceğim...yeni hisse alacak olsaydım doğan hisselerinden uzak dururdum...enerji hisseleri uçarken gwind aldım hiçbir şey olmadan sattım...sahip malesef önemli...tek karel ile yola çıkmadığım için rahatım ama teknoloji hisseleri uçarken karelin sürünmesinden rahatsızım...

5. Bakan 5g nin 2026 da faaliyete geçeceğini söylemiş...

https://www.dha.com.tr/politika/baka...ecegiz-2399790

Çok yükseldi diyenler ortalıkta yok. 50 olduda sanki 40 a indi düzeltme yaptı. Bilanço kötü gelirse ne olur tahmin edemiyorum. Maliyet düşük diye kendimizi kandırıyoruz ve paramız her gün eriyor. Geçmiş olsun. Ortaklara sabır diliyorum.
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

7. Tüm hisseler düşüyor, bu dönem Karel özelinde bir durum yok, tez zamanda bir haber kurtarır bizi belki, panikle inenler de çok, bekliyoruz bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Şu ana kadar işlem hacmi 780bin lot.
    Dostlar alışverişte görsün gibi...��

Sayfa 264/293 İlkİlk ... 164214254262263264265266274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •