Sayfa 226/297 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon
Arama sonucu : 2369 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Hasar restorasyonu ile ilgili yetkili firma çalışmalarına 18.01.2024 tarihinde başlamış olup, öncelik planına göre ortam/makina temizlik ve restorasyon çalışmalarını yürütmektedir. Hammadde deposundaki hasar tespit çalışmaları tamamlanmış olup, üretim akışını etkileyecek veya ikame edilmeyecek bir hasar oluşmadığı tespit edilmiştir.

Otomotiv iş koluna ait tüm bölümler faaliyete geçmiştir.

Elektronik Kart Üretim iş kolunda kalan bölümlerin faaliyete geçmeleri için çalışmalar plana uygun şekilde devam etmektedir. Bu iş kolundaki müşterilerimizi mağdur etmemek için ayrıca gerekli önlemler alınmaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

2.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Hasar restorasyonu ile ilgili yetkili firma çalışmalarına 18.01.2024 tarihinde başlamış olup, öncelik planına göre ortam/makina temizlik ve restorasyon çalışmalarını yürütmektedir. Hammadde deposundaki hasar tespit çalışmaları tamamlanmış olup, üretim akışını etkileyecek veya ikame edilmeyecek bir hasar oluşmadığı tespit edilmiştir.

Elektronik Kart Üretim iş kolunda kalan bölümlerin faaliyete geçmeleri için çalışmalar plana uygun şekilde devam etmektedir. Bu iş kolundaki müşterilerimizi mağdur etmemek için ayrıca gerekli önlemler alınmaktadır.

Karel de yatırımcı ilişkileri açısından iletişim eksikliklerinin giderilmeye başlandığını gösteren bir Kap daha, Uğur Bey bu sıkıntıyı çözecek diye daha önce de yazmıştım yineliyorum, bu sorun çözülecek bence, şirket gayet net ve açıklayıcı bir şekilde hızlı ve kapsamlı bilgilendirmeler yapıyor, darısı iş anlaşmalarının Kap ta yayınlanmaya başlamasına, bu konuda herkesin sorumluluğu var bence, duyduğunuz her haberi niye Kap ta açıklanmadı diye yatırımcı ilişkileri bölümüne yazın, bu konudaki eksiklikleri gidermek için biz de zorlayalım.

3. Neyimiş her şey yolunda ve bir sıkıntı yokmuş.Arkadaşlar bu kap haberi endeksin coştuğu dirençleri kırdığı bugünde seans içinde atılsaydı muhtemelen tavana koşardı.Ama adamların derdi hisseleri değil galiba ne dersiniz.Belkide onlar haklıdır.Ama 2 defa şirkete para verdim.Bizleride düşünmelerini isterim.Bu benim naçizane görüşüm ve hakkım olduğunu düşünüyorum.Sizlerinde görüşlerinize saygı duyarım.YTD
    Son düzenleme : tata068; 26-01-2024 saat: 20:20.

4.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku

Güzel haber, keşke gün içinde Kap gelseydi de endeksle aradaki makası biraz kapatsaydı, belirsizlik ortadan kalkmaya başladı, haftaya olumlu yansıması lazım

İyi tatiller herkese.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Neyse, gic olmazsa gun icinde haberi verip cosku gelincede ky ustune mallari yikmadilar en azindan.Pazartesi umarim boyle bir terbiyesizlik yapmazlar da yukselis devam eder.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Güzel haber, keşke gün içinde Kap gelseydi de endeksle aradaki makası biraz kapatsaydı, belirsizlik ortadan kalkmaya başladı, haftaya olumlu yansıması lazım

İyi tatiller herkese.
    2 tl yükseliş bekliyorum umarım olur...

7.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Karel de yatırımcı ilişkileri açısından iletişim eksikliklerinin giderilmeye başlandığını gösteren bir Kap daha, Uğur Bey bu sıkıntıyı çözecek diye daha önce de yazmıştım yineliyorum, bu sorun çözülecek bence, şirket gayet net ve açıklayıcı bir şekilde hızlı ve kapsamlı bilgilendirmeler yapıyor, darısı iş anlaşmalarının Kap ta yayınlanmaya başlamasına, bu konuda herkesin sorumluluğu var bence, duyduğunuz her haberi niye Kap ta açıklanmadı diye yatırımcı ilişkileri bölümüne yazın, bu konudaki eksiklikleri gidermek için biz de zorlayalım.
    iş anlaşmalarını kap atmaları lazım o zaman hisseye ilgi alaka gelir.....yatırımcı bunları duymak istiyor...

8.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    2 tl yükseliş bekliyorum umarım olur...
    Gelen olumlu haberlere tepki çok zayıf, umudumuz düzelmiş bir bilançoya kaldı.

İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 226/297 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •