Alýntý Originally Posted by WIPER Yazýyý Oku
Erhan bey hasan bey karþýlýklý tartýþmaya gerek yok....Evet 1 yýldýr para kazanamadýk keþke kazansaydýk....borsada para kazanmakta nasip iþi unutmayalým...Beklersin beklersin yýllarca beklersin birþey olmaz satarsýn bir haber bir hikaye hisse uçar gider...Karel 2022 mart ayýndan beri elimden öncesinde ismen vardý....ismende 6 kat kazandým diye sattým karel aldým...karel 4 kat ismen 8 kat arttý...ismen üstelik temettüde veriyor....yerimizde dursaydýk çok daha iyi olacaktý...10 yýl 3 tl maliyetle gubrf tuttum 80 bin lot sonu bir hýrsla kýzgýnlýkla sattým aradan 1,5 yýl geçti hisse 400 tl ye çýktý...beklediðimiz bir hikaye vardý biz sattýktan sonra gerçekleþti....bu dediðim 2019 da oldu....þuan çok rahat 50-60 milyon param vardý çalýþmýyordum ama nasip olmadý....Bununda vakti gelecektir diye düþünüyorum...Beni üzen karelde gelecek yýl muhtemelen 10 milyar üzeri ciro olacak ama yönetimsel olarak çok amatörce hareket ediyorlar...Koca þirket için hayret edici bir durum...Sürekli zarar mý göreceðiz...Bu yöneticilerin görevi þirkete zarar ettirmek mi...Niye gözünün yaþýna bakýyorsunuz neden bu beceriksiz yöneticileri tutuyorsunuz...Bir sürü teknoloji þirketi türedi karel hariç zarar yazan var mý yok bildiðim.niye bunun cevabýný þirket yönetimi vermeli....
Wiper hocam baþýndan beri söylüyorum kimseyle polemiðe girmek gibi bir niyetim olmadý ama insanda biraz uslub olmalý aðlama zýrlama abuk Subuk yazma tuhaf benzetmeler zekayla dalga geçmeler Sat neden satmýyorsun gibi o þahsýn haddine deðil ýsrarla söylüyorum sýkýntýn varsa özelden yaz Cevap veririm diye ama ýsrarla Burayý kullanýp þovuna devam etmek istedi Karele kýzgýným 1’5 senedir para kazanamadým ve para pul oldu gitti þirketin yönetimi doðru bulmuyorum ve kendimce eleþtiriyorum bundan her kim rahatsýz oluyorsa formun yöneticisine bildirir onlarda deðerlendiri ve forumdan atar beni bu kadar basit