Sayfa 210/297 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260 ... SonSon
Arama sonucu : 2369 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    Eğer hasar sadece paketleme biriminde ise hızlı bir şekilde geri dönüş olur. Aradaki boşluğu kapatmak için tedarik yoluna da gidilebilir. Birim faaliyete geçen kadar.
    Faaliyetin durması sadece paketleme bölümünden olması en iyi senaryo gibi duruyor. Kısa sürede telafi edilir.
    Eğer üretim hatlarında var ise, makina tedariki ve faaliyete geçirmek bayaa zaman alır. Buda kötü senaryo olur. İlk altı ayı değil bütün yılı etkiler.
    Hissedeki hareket kötü senaryo gerçekleşmiş gibi durmuyor. Ekspertiz raporu çıkınca herşey belli olur. Onu da KAP a bildirrirler herhalde.
    sadece paketleme servisi gibi durmuyor hocam

2. Haklısınız. Görüntüleri seyrettim. İki katlı bir bina. Üst katta çıkmışa benziyor yangın. Ama binayı bayaa bir etkilemiş.

3. 2013 yılıydı Yalova'daki Aksa fabrikası yanmıştı ama ne yangın, yanlış hatırlamıyorsam o zamanki yönetim hissenin düşmesini engellemişti, bizimki ise fazla detayını bilmezsek de çok da büyük bir yangına benzemiyor ama bizim şirketin parası yok ki hisseye destek atsın. Sigortadan parayı alınca üretime geçmesi için hızlandırmalı, hatta ve hatta hiç sigortayı bekelemeden başlamalı yoksa pazar kaybeder.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    Haklısınız. Görüntüleri seyrettim. İki katlı bir bina. Üst katta çıkmışa benziyor yangın. Ama binayı bayaa bir etkilemiş.
    maviera hocam şirket sahip çıksa tahtasına yada yatırımcısa üretimi neden durdurduğunu açıklar insanları paniğe sevk etmez neden durdu üretim açıklaması lazımdı yada neden bir kısmını durdurdu yangın nereleri vurdu ama yok e ufak bir açıklama sigorta detayları nedir neleri karşılıyor falan en azından insanlar bu süreci panikle değil daha sukunetle karşılayabilirdi

5. Koskoca şirket risk analizi yok...şirket acemilerin elinde izlenimi var..doğan holding bu şirkete hiçbirşey katmadı yada biz göremiyoruz şirket kapalı kutu....büyük olmak kapalı kutu olmaktan geçmiyor ama bu yolu tercih ediyorlar ısrar ediyorlar...yatırımcı 1 yıl içinde 2 kez bedelli parası verdi ama yatırımcıyı hala kayla alan yok....bende o zaman derim ki beter olun zaten para kazanamıyoruz değişen birşey olmuyor..

6. tesisin ne zaman devreye gireceği konusunda yönetim açıklama yapmalı...1 hafta mı 1 ay mı ne kadar zaman sürecek az çok bellidir bu iş..

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    2013 yılıydı Yalova'daki Aksa fabrikası yanmıştı ama ne yangın, yanlış hatırlamıyorsam o zamanki yönetim hissenin düşmesini engellemişti, bizimki ise fazla detayını bilmezsek de çok da büyük bir yangına benzemiyor ama bizim şirketin parası yok ki hisseye destek atsın. Sigortadan parayı alınca üretime geçmesi için hızlandırmalı, hatta ve hatta hiç sigortayı bekelemeden başlamalı yoksa pazar kaybeder.
    Tahtacı için bulunmaz fırsatlar bunlar.
    17 18 ocaktaki rüchanları da iyi fiyattan toparlarlar

8. hasan bey bu tesisin onarımı ne kadar zaman sürer bilgin var mı..

Sayfa 210/297 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •