Sayfa 197/293 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247 ... SonSon
Arama sonucu : 2341 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Tavanda 1.7 milyon lot işlem görmüşâ€¦ben böyle ******** bir hisse senedine rast gelmedim
    Aslında iyi hacim yapmış, neden bu kadar geri geldi, akıl sır erdirilmez valla.
    Haftaya, yani yeni seneye bakacağız artık, tavanda kapatsaydı teselli olurdu biraz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Hayaller 2024
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ne kadar saçma bir hareket yaptı arkadaş, tavanda onca zaman kalmasına rağmen kapanışa 3-5 dk kala sıfırladı karektersiz tahtacı, hadi 12 kapatsaydı bari.
    Sığ tahta, hareketler sert oluyor bu yüzden, ne kadar işlem oldu bilmiyorum, rüçhan daha iyi kapattı.
    Malı nasıl satacak bu fiyatlardan Bawer hocam çok güzel mal verdi tavandan

4. 17:59 da 12,69 açılan hisse bir dakikada 11,61 kapattı.
    Firmanın olağandışı fiyat ve miktar hareketleri ile ilgili açıklama yapması yararlı olacaktır.
    Hisseye Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında da sınırlama yapılması yararlı olacaktır.

5. su akar yolunu bulur...

6. Bol tavanlı sevdiklerinizle sağlıklı mutlu bir yıl geçirmenizi dilerim...

7.  Alıntı Originally Posted by mico Yazıyı Oku
    17:59 da 12,69 açılan hisse bir dakikada 11,61 kapattı.
    Firmanın olağandışı fiyat ve miktar hareketleri ile ilgili açıklama yapması yararlı olacaktır.
    Hisseye Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında da sınırlama yapılması yararlı olacaktır.
    Ortalaması 12.15'lerdeyken 11.61 kapattı, birileri poz kapatmak zorunda kalmışsa eğer bugün o cıvarda açmalı.
    2023 kötü geçti Karel için, bu yıl telafi etmeli.

Herkes için iyi bir yıl olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ortalaması 12.15'lerdeyken 11.61 kapattı, birileri poz kapatmak zorunda kalmışsa eğer bugün o cıvarda açmalı.
    2023 kötü geçti Karel için, bu yıl telafi etmeli.

Herkes için iyi bir yıl olması dileğiyle.
    Önceden hisse senedi yüzde 3-4 çıkınca sevinir mutlu olurdum şimdi tavan oluyor neden oldu diye korkuyorum çıktığı yerde durmuyor aksine taban olur diye korkuyorum

Sayfa 197/293 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •