Sayfa 244/293 İlkİlk ... 144194234242243244245246254 ... SonSon
Arama sonucu : 2340 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Endeks rekor üstüne rekor kırıyor ama Karel rüzgara karşı şey ediyor resmen, haftaya eksiyle başladı, olmadı tahtacı, bu şirkete hiç layık değilsin.
    İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Endeks rekor üstüne rekor kırıyor ama Karel rüzgara karşı şey ediyor resmen, haftaya eksiyle başladı, olmadı tahtacı, bu şirkete hiç layık değilsin.
    İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Bawer hocam önemli olan kapanış acılaşa ve gün içerisindeki hareketlere odaklanmak doğru değil eğer al satcı değilsen

3. Savunma Sanayine yönelik olarak tasarım ve üretim yapmakta olan Karel, sektöre özel ürün ve çözümleri ile Suudi Arabistan’ın başkenti Riyadh’ta düzenlenen World Defense Show’a katıldı.

4-8 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Karel standı, ürün ve çözümleri yoğun ilgi gördü. Fuar Karel için oldukça verimli geçerken, farklı ülkelerden savunma sanayi profesyonelleri ile olası işbirlikleri için görüşmeler gerçekleştirildi

4. Eğer Suudi arabistan'dan yeni bir haber gelirse 20 tlye roketleriz

5. #KAREL 12.02.2024 (Bugün) tarihi itibariyle hasar restorasyonu ile ilgili yetkili firma çalışmalarını tamamlamış, Elektronik Kart Üretim iş kolunun kalan bölümlerinde*üretime kademeli*olarak başlanmıştır

6.  Alıntı Originally Posted by BakiÇınar Yazıyı Oku
    #KAREL 12.02.2024 (Bugün) tarihi itibariyle hasar restorasyonu ile ilgili yetkili firma çalışmalarını tamamlamış, Elektronik Kart Üretim iş kolunun kalan bölümlerinde*üretime kademeli*olarak başlanmıştır
    Geçen haftaki ihale haberinden daha iyi bir haber bence, elektronik kart üretiminin tekrar başlaması önemli, çok önemli global markaların tedarikçiliğini yapıyor, pazarı başka rakiplere kaptırmaması gerekiyor.

Hayırlı olsun.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1248946
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Ne zaman şaha kalkacaksın, sabır taşı olsa çatlar.
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Geçen haftaki ihale haberinden daha iyi bir haber bence, elektronik kart üretiminin tekrar başlaması önemli, çok önemli global markaların tedarikçiliğini yapıyor, pazarı başka rakiplere kaptırmaması gerekiyor.

Hayırlı olsun.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1248946
    Gerçekten sizce de hisseyi daha olumlu etkileyecek bir haber mi. Bence bu habere çok pirmli tepki vereceğini sanmıyorum, ama sigortadan yüklü bi ödeme işleri değiştirebilir tabi bedavadan para gibi.

Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 244/293 İlkİlk ... 144194234242243244245246254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •