Sayfa 128/293 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 2341 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. 1. çeyreğe göre bilanço iyi...piyasa olumlu algılayacaktır..

2.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    1. çeyreğe göre bilanço iyi...piyasa olumlu algılayacaktır..
    Piyasa ne tepki verir bilemem ama ilk çeyreğe göre de geçen seneye göre de rakamlar gayet iyi, net kar konusunu zaten herkesin malumu sebepten, kimse kar beklemiyordu zaten, karşılaştırmak için ekledim.

[IMG][/IMG]
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Ben açıkcası bilançoyu olumsuz bulmadım. Kart tarafında baskı var evet ama ileriye dönük olumlu yanları bence daha fazla ..

Piyasanın ne tepki vereceği bilançodan bağımsız. Kontrollü bir hisse Karel.. Ne isterlerse o...

4. yakın vade 35 tl ye doğru bir hareket beklentim..bilanço genel olarak heyecan verici büyük resim güzel...ytd

5. Şirket doğru yolda ve güzel işler yapıyor.
    Kar marjı yüksek bir sektör. Evet zarar yazdı ama bu bilançonun zarar geleceği zaten belliydi. Takasın önemli bir kısmı yatırım fonlarının elinde (Y. fonları 3 x yapmadan maldan çıkmazlar, kumarcı hisselerine asla yatırım yapmazlar). Hasılat, brüt kar ve FAVÖK mükemmel). TOG'un tedarikçisi. Hitacc firmasının ürettiği ürünlerin katma değeri oldukça yüksek. Ayrıca KAREL kendine has bir ekosistem kurmuş zaten Dünyada yeni trend de böyle(KONTROLMATİK örneğindeki gibi). Kısa vadede hisse fiyatı iner çıkar onu hiç bilmiyorum. Orta ve uzun vade için çok güzel beklentiler barındırıyor.

SM-G991B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

6.  Alıntı Originally Posted by KANYON Yazıyı Oku
    Şirket doğru yolda ve güzel işler yapıyor.
    Kar marjı yüksek bir sektör. Evet zarar yazdı ama bu bilançonun zarar geleceği zaten belliydi. Takasın önemli bir kısmı yatırım fonlarının elinde (Y. fonları 3 x yapmadan maldan çıkmazlar, kumarcı hisselerine asla yatırım yapmazlar). Hasılat, brüt kar ve FAVÖK mükemmel). TOG'un tedarikçisi. Hitacc firmasının ürettiği ürünlerin katma değeri oldukça yüksek. Ayrıca KAREL kendine has bir ekosistem kurmuş zaten Dünyada yeni trend de böyle(KONTROLMATİK örneğindeki gibi). Kısa vadede hisse fiyatı iner çıkar onu hiç bilmiyorum. Orta ve uzun vade için çok güzel beklentiler barındırıyor.

kontr gibi yurt dışında ihaleler alsa kap atsa süper olur ama şirket kap atmakta özürlü...bu arada daiichi olacak firma...ciro 3 kata çıkmış 1 tane kap yok..

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Piyasa ne tepki verir bilemem ama ilk çeyreğe göre de geçen seneye göre de rakamlar gayet iyi, net kar konusunu zaten herkesin malumu sebepten, kimse kar beklemiyordu zaten, karşılaştırmak için ekledim.

[IMG][/IMG]

--neresi güzel...

8. Evett haklısınız oldukça ketum. Belkide ticari bir strateji ancak bu durum yatırımcısını ikilemde bırakıyor.
     Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    kontr gibi yurt dışında ihaleler alsa kap atsa süper olur ama şirket kap atmakta özürlü...bu arada daiichi olacak firma...ciro 3 kata çıkmış 1 tane kap yok..
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

Sayfa 128/293 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •