Sayfa 223/296 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon
Arama sonucu : 2365 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Şirketin bilançosu iyiye gidiyor...olaya sadece dönem zararı olarak bakmayın bu zarar finansal zarardan kaynaklı....9 aylık net faaliyet karı 647 milyon finansal zarar 920 milyon....ihracat payı artırılarak yurt dışında fabrika kurma planlanarak katma değeri yüksek ürünlerin payını artırarak çözüm üretmeye çalışıyorlar...bunları bilançoda ne zaman görürüz bilemiyorum...Sürekli bedelli işi yatırımcıyı kaçırmaya başladı umarım artık yatırımcı kazanmak isterler...Bu iş ky by tahtacı spekülatör vs. ekip işi kimseyi küstürmeyeceksin....doğan holding ne zaman şirkete değer katacaksın yatırımcının sırtından düşeceksin önemli soru bu...Bedelliyi daha önce yapmayanlar akılsız bir siz mi akıllısınız buda ayrı bir konu...Şu ana kadar doğan aldıktan sonra prestij kaybından başka birşey göremedik...

2.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    ortak sakin olmalısın..şirkete güven biraz daha şans ver...
    2020 yılının mayısından bugüne bu hissedeyim bir bedelsize 2 bedelliye katıldım güvendiğim için ama maalesef dohol bu hisseye girince ne güvendim kaldı nede dayanacak sabrım öyle ortak olduğum 1-2 milyonda değil paranın 1 yıldır erimesini görünce insanın sabrı tükeniyor…birde bu yangın işi çıktı..hisse yıllık 400 milyona dolara yakın ciro yapıyor bir kap atmıyor…bunlar iyice şerifsizleştiler…

3.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Şirketin bilançosu iyiye gidiyor...olaya sadece dönem zararı olarak bakmayın bu zarar finansal zarardan kaynaklı....9 aylık net faaliyet karı 647 milyon finansal zarar 920 milyon....ihracat payı artırılarak yurt dışında fabrika kurma planlanarak katma değeri yüksek ürünlerin payını artırarak çözüm üretmeye çalışıyorlar...bunları bilançoda ne zaman görürüz bilemiyorum...Sürekli bedelli işi yatırımcıyı kaçırmaya başladı umarım artık yatırımcı kazanmak isterler...Bu iş ky by tahtacı spekülatör vs. ekip işi kimseyi küstürmeyeceksin....doğan holding ne zaman şirkete değer katacaksın yatırımcının sırtından düşeceksin önemli soru bu...Bedelliyi daha önce yapmayanlar akılsız bir siz mi akıllısınız buda ayrı bir konu...Şu ana kadar doğan aldıktan sonra prestij kaybından başka birşey göremedik...
    Dohol hissesinin halimi görmüyormusunuz Allah aşkına kasada para dolu bir kere temmettü verdiğimi var piclerin kendi öz mallarının yatırımcılarını sevindirmeyip karelin yatırımcılarını sevindirirler mi??iddia ediyorum bu yangını ya bunlar çıkarmıştır yada bunların mağdur ettiği kişi veya kişilerdır doholun girdiği hisseden bir bok olmaz ne güven kaldı hisseye nede hisseyi bekleyecek sabır…Karel yabancıların ortak olması kereden bir şirketti…

4. Haftalık 13-14 kapanışı bekliyordum açıkçası ama endeks iyi olmasına rağmen hareket yok, sahip çıkmıyorlar maalesef.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Haftalık 13-14 kapanışı bekliyordum açıkçası ama endeks iyi olmasına rağmen hareket yok, sahip çıkmıyorlar maalesef.
    Bir sıkıntı var?maalesef bu sıkıntı büyüklerin bildiği küçük yatırımcıların bilmediği sıkıntı…normal hareketler değil…dün ünlü alışları daha fazla düşmesini engelledi ünlüden alışları yapanlar bence şirket patronları şen kardeşler

6.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bir sıkıntı var?maalesef bu sıkıntı büyüklerin bildiği küçük yatırımcıların bilmediği sıkıntı…normal hareketler değil…dün ünlü alışları daha fazla düşmesini engelledi ünlüden alışları yapanlar bence şirket patronları şen kardeşler
    Umudumuz da mühendis kardeşler zaten, ben guveniyorum, yari yolda bırakmazlar, dunya devi Nokia, Aselsan, suud sirketi, tum kurumsal operatorler guvenip de iş birliğine girdiler, tedarikçi olarak onları sectiler, öbür ortaktan hayır gelmedi gelmez de, bunu anladık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Burada kastedilen diğer ortaklarsa % 5 üzeri şartı gereği kap bildirimi atılması gerekirdi.

8. Yine aynı fiyata getirdi beyefendi.

Sayfa 223/296 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •