Sayfa 55/297 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2371 madde; 433 - 440 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Kral kükremeye başladı...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Bilanço tarihi13 Mart.Umarim iyi bilanço gelir de 25 leri aşarız.

3. Doğan Holding: KAREL Elektronik, iletişim altyapısı için 740 kişi, 200 araç, 1500 jeneratörle deprem bölgesinde görev yapıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by tata068 Yazıyı Oku
    Doğan Holding: KAREL Elektronik, iletişim altyapısı için 740 kişi, 200 araç, 1500 jeneratörle deprem bölgesinde görev yapıyor.
    Helal olsun, daha önce de belirtmiştim, Karel'e çok iş düşecek.

5.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Borçları kapatmak için bedelli sermaye artırımı yaptılar. Hisse geri alımı için para yok zaten. Satışlar aralıksız devam ediyor. Fonlar satmaya başlarsa işimiz çok daha zorlaşabilir. Yükselişten ziyade düşüş dursa ve fiyat yataya bağlasa bile ben kabulüm.
    Güzel bir atak yapıp düşüşün bir kısmını geri aldı. Zirve fiyatına çıkması için haberlere ve fonların dışında yeni alıcılara ihtiyacımız var. 0,93 usd altına tekrar düşmemesi beni umutlandırır.

Kimsecikler kalmadı.

Peki bu FTSE endeksi 17 Mart 'a kadar (kapanış seansı dahil) 4.7 milyon lot malı kimden alacak?

7.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Kimsecikler kalmadı.

Peki bu FTSE endeksi 17 Mart 'a kadar (kapanış seansı dahil) 4.7 milyon lot malı kimden alacak?
    Yerli kurumsalda 40 mln lot var.bulurlar istedikleri kadar mali

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Kimsecikler kalmadı.

Derin Karelciler hep varlar ortak, arada bir meydan boşmuş gibi izliyoruz sadece, top tahtacıda.

Sayfa 55/297 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •