Sayfa 174/293 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2341 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Şirketimiz'de Mali İşler Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi unvanlarıyla görev yapmakta olan Sayın Arda Denizhan, Şirketimiz'deki tüm görevlerinden 10.11.2023 tarihi itibarıyla ayrılmıştır. Yerine yapılacak atama ayrıca kamuya duyurulacaktır.

Sayın Arda Denizhan'a Şirketimiz'e yapmış olduğu değerli hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

2. ..........

3. Son iki bilancoyu yönetemeyen Arda Bey'in işine son vermisler. Çok isabetli ve yerinde bir karar olmuş. İyi yönetilmeyen bilanco biz hissedarlara çok zarar vermişti. Umarim yerine atanacak kişi bu konulara daha hakim olur .

4. Birde gün sonunda bir yatırımcının tüm malini toplayıp kamyonu 26.40 a dayadigini gördüm. Bugun işlerim nedeniyle pek bakmamıştım ama aynı arkadaş pazartesi yine satmak isterse ben alırım o mali. Stres yapmış kimse öyle mal mı satilir ? Hani ben burdayım der gibi... ee bizde burdayız

5. Ardyz bile geçti bunu, böyle devam edin, bedelliden de alırsınız üçün birini finans dahileri.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ardyz bile geçti bunu, böyle devam edin, bedelliden de alırsınız üçün birini finans dahileri.
    Geçen bedelliden verdiler üçün birini bumdan da verirler Bawer hocam ümidim kalmadı benim karelden bir yol olmaz anladım ama geç oldu

7.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Birde gün sonunda bir yatırımcının tüm malini toplayıp kamyonu 26.40 a dayadigini gördüm. Bugun işlerim nedeniyle pek bakmamıştım ama aynı arkadaş pazartesi yine satmak isterse ben alırım o mali. Stres yapmış kimse öyle mal mı satilir ? Hani ben burdayım der gibi... ee bizde burdayız
    Aldınız mı 26.40 dan 2 milyon küsür lotu

8. Merhabalar,
    Bugun o mal gelmedi malesef. Zaten bu malın sahibi cuma günü son saniyede yazdı mali. Burada amaç mal satmak değil! Böyle mal satilmayacagini herkes bilir. Adam o mali oraya yazarak evrene mesaj gonderiyor; ben mallari paketledim, tahtada varım diyor yani kısacası. Bazen ağır abiler böyle değişik şeyler deneyebilirler. Böyle kalın abilerin tahtada olduğunu gozlerizle görmek bence büyük bir şans; düşünsenize adam tek kademeye 2 milyon lot yazıyor, kim bilir daha ne kadar mali var��
    /
    Tahta bugun umut vericiydi endeksin azizliğine uğradı bence

Sayfa 174/293 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •