Sayfa 283/292 İlkİlk ... 183233273281282283284285 ... SonSon
Arama sonucu : 2330 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. şeffaf olmadıkları için ilave alım yapmıyorum...benim satış hedefime gelene kadar 1-2 bedelli daha yaparlar onlara katılırım o kadar...onun haricinde 2 numaralı hissem benim için daha önemli...

2. Bu fotoğrafı Kasım 2022 de ekran görüntüsü almıştım, yani Nokia ya ilk sevkiyat o tarihte olmuştu ve devam ediyor

3. iyi bakalım...finansal zarar yazma işi bitse hisse koşacak ama malesef bu işi çözemediler..

4. hasan bey resmin olumlu tarafını görmek istersek baskılanan hissede potansiyel daha fazla oluyor oda ayrı bir durum...baskı döneminde dayanabilirsen sonu aydınlık oluyor.....elimde yüklü miktar pkart vardı 15 tl maliyetli... baskı baskı yarısı 20 tl lerde gitti kalan yarısını ancak tutabildim hisse 90 tl oldu ama yarısı uçtu önceden...

5. karel çok sıktı ama hissede 2 yıl 3 yıl yatay süreç olabilir bunu göze almak gerekiyor her hissede psikolojiyi hazırlamak gerekiyor...istiyoruz ki hemen köşeyi dönelim ama bu bir süreç...sürecin tamamlanması yıllar alabiliyor...örnek gubrf...10 yıl dayandım sattım 11. yıl 200 kat gitti.hedefe odaklanmak lazım....eski nikim xxtrader...

6. karel kesinlikle doğru hisse ....sadece oluşumun içindeyiz bu can sıkıcı süreç ne kadar sürer bilmiyoruz....

7. NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. bilançosunu açıkladı.
    NETAS
    𝐑𝐨𝐛𝐨𝐭 𝐀𝐧𝐚𝐥𝐢𝐳:
    Şirket, 12 aylık dönemde 99.7 milyon TL net kar açıkladı.
    Şirket, 12 aylıkta 153.9 milyon TL net esas faaliyet karı elde etmiştir. Şirketin 12 ayda elde ettiği net esas faaliyet karı, finansal borçlarının %9.7 kadarlık kısmını karşılamaktadır.

Şirket, ana ortaklığa ait özkaynaklarını, geçen yıl Aralık ayına göre, 204.3 milyon TL , yüzde olarak %1524.4 artırdı.

Finansal Borçlar:
    Şirketin, 1.58 milyar TL finansal borcu bulunmaktadır. Finansal borçların, toplam varlıklara oranı, yüzdesel olarak %27.6 seviyesindedir. Şirketin, 90.1 milyon TL nakit ve benzeri varlığı bulunmaktadır.

Ticari Alacak-Ticari Borç:
    Şirketin, toplam 2.88 milyar TL ticari alacağı, 2.66 milyar TL ticari borcu bulunmaktadır. Şirket, 219.5 milyon TL net ticari alacaklıdır. Şirket, geçen sene Aralık ayının enflasyon muhasebesi yapılmış bilançolarına göre 29.6 milyon TL net ticari borçluydu.

Net Karı Etkileyen Diğer Gelir ve Giderler:
    Şirketin, 96.4 milyon TL net finansman gideri bulunmaktadır.
    Şirketin, 176.8 milyon TL ertelenmiş vergi geliri bulunmaktadır.

8.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    hasan bey resmin olumlu tarafını görmek istersek baskılanan hissede potansiyel daha fazla oluyor oda ayrı bir durum...baskı döneminde dayanabilirsen sonu aydınlık oluyor.....elimde yüklü miktar pkart vardı 15 tl maliyetli... baskı baskı yarısı 20 tl lerde gitti kalan yarısını ancak tutabildim hisse 90 tl oldu ama yarısı uçtu önceden...
    Şirketin yatırımcı ilişkileri açısından eksiklikleri bir tarafa, kısıtlı bilgi akışına rağmen pek çok olumlu beklenti var, bu kadar büyük beklentileri olan bir kağıt niye bu kadar baskılanır diye düşünüyorum, kendimce sizin anlattığınız örneklere benzer tecrübelerim var ve bendeki sabır nedeniyle doğru pozisyonda kalmayı başardım, mesela bölünmemiş fiyatla 180 TL maliyetli Bosch fren hisselerimi o kadar baskıya rağmen tuttum ve kağıt nerelere geldi ortada, Karel de çok daha büyük potansiyel var ve baskıların önemli bir kısmının kasıtlı olduğunu düşünüyorum, ne idüğü belirsiz bir sürü şirketin nasıl ralli yaptığı ortada, spek istese kap eksikliğini falan takmaz uçurabilir ama kafasındaki bir zamanlamayı bekliyoruz gibi görünüyor

Sayfa 283/292 İlkİlk ... 183233273281282283284285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •