Sayfa 232/297 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282 ... SonSon
Arama sonucu : 2371 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Haber Kasım 2022 nin ilk günlerine ait, x te haberi paylaşan şahsın niye tarih belirtmeden şimdi gündeme getirdiğini bilemiyorum ama önümüzdeki günlerde Romanya konusunda çok güzel ilerlemeler olacaktır, Karel Romanya'daki şirketi aylar önce kurdu, şirket bu hamle ile çok stratejik bir adım attı, Avrupa Birliği'ne Romanya'daki şirket üzerinden açılması daha kolay olur diye düşünüyorum, gerçi her güzel gelişmeye mutlaka olumsuz bakan ve kulp takan oluyor, o nedenle isteyen bu beklenti hakkında fikir edinip ilave araştırma yapabilir, isteyen de bundan da bir olumsuzluk bulmayı başarır ve yazdığım şeyleri kendi kendime yazdığım bir not olarak görebilir...
    Doğan Grubu senelerdir Romanya'ya yatırımlar yaptığını okumuştum haliyle Karel de kendi bünyelerinde olduğu için ve de şirketi de kurduklarına göre o pazardan iş alabilir. Doğan Grubu Karel'e biraz ağırlığını vermeli artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Daha başını kaldırmadan yine gevşemeye başladı, kısada 14 üstüne kadar sert bir tepki vermesini beklerdik ama o ruh yok maalesef, güzel bir haber lazım.

3. Bedeliyi yapıp doğan verdiği avansı aldı krediler ödendi personel ödemeleri yapıldı kalan para kasada nakit şirket yatırımcıyı düşünüp ne yapsın

4. Her gün bir kaç tane tekno firması tavan oluyor, bugün de Kront, Ardyz vs. tavanlarda, artık bir hamle de senden bekliyoruz Kral.

5. 14 yamacına yanaştık ama deviremedik, bugün de motorları maviliklere süremdik, güzel günler, güneşli günleri özledik.

6. Beklentimden iyi çıkış yaptı. Devamında güzel haberleri görür müyüz?

7.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Beklentimden iyi çıkış yaptı. Devamında güzel haberleri görür müyüz?
    Hasret kaldık güzel haberlere, ilaç olur.
    14 üstünde hızlanmasını bekliyordum ama henüz ivmelenemedi.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hasret kaldık güzel haberlere, ilaç olur.
    14 üstünde hızlanmasını bekliyordum ama henüz ivmelenemedi.
    Kademeleri eze eze gitmesi daha iyi bence.
    Sonra geri dönüşü çok kötü oluyor.
    Gördüğüm kadarıyla ciddi işlem hacimleri oluşmaya başladı.

Sayfa 232/297 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •