Sayfa 260/297 İlkİlk ... 160210250258259260261262270 ... SonSon
Arama sonucu : 2371 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Devreyi de kesmek üzere rezil tahtacı, operasyon manyağı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Devreyi de kesmek üzere rezil tahtacı, operasyon manyağı.
    Karel düşerken sakin zarif nazik bir şekilde düşerken her kademede alım fırsatı yatirarırken çıkarken sert akresif kademelerde satış fırsatı dahi vermemesinin nedeni ne çok merak ediyorum…rezillik mi desem ********likmi desem bir türlü karar veremedim

3.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Karel düşerken sakin zarif nazik bir şekilde düşerken her kademede alım fırsatı yatirarırken çıkarken sert akresif kademelerde satış fırsatı dahi vermemesinin nedeni ne çok merak ediyorum…rezillik mi desem ********likmi desem bir türlü karar veremedim
    Daha önce olsaydı bir fikir beyanı yapardım ama Doğan'a geçtikten sonra çözemiyorum artık, dün endeks kocaman eksiyken 18'i devirmesi, bugün yeşil endekste 17 altına vermesini kim nasıl yorumlasın, tam rezillik. Mühendis kardeşler de olmasa bir dk kalmazdım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Hacim düşük belki 4 den sonra hareketlenir.
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

5. Artık bunu mühendis kardeşlerde doğanın elinden kurtaracak gibi durmuyor. Çok zaman harcadık bu hissede, çok kaybettirdi. Bu dusmelerde hayırlı birşeyin habercisi gibi durmuyor. Son çeyrek bilançosu artı gelir dedik ama. O da anlaşılıyor ki eksi gelecek..

6. [QUOTE=maviera;6732045]Artık bunu mühendis kardeşlerde doğanın elinden kurtaracak gibi durmuyor. Çok zaman harcadık bu hissede, çok kaybettirdi. Bu dusmelerde hayırlı birşeyin habercisi gibi durmuyor. Son çeyrek bilançosu artı gelir dedik ama. O da anlaşılıyor ki eksi gelecek..[/

Bilanço kötü gelecek olsaydı tahta yapıcı hisseyi daha yukarı sürerdi ve orda elindeki malları bilanço acıklanıncayakadar elindeki malları dağıtırdı..benim kanaatim bilanço iyi gelecek..yatırım tafsiyesi değil kendi düşüncelerimdir…

7. Bilanço ile ilgili yorum yapmak zor...

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Daha önce olsaydı bir fikir beyanı yapardım ama Doğan'a geçtikten sonra çözemiyorum artık, dün endeks kocaman eksiyken 18'i devirmesi, bugün yeşil endekste 17 altına vermesini kim nasıl yorumlasın, tam rezillik. Mühendis kardeşler de olmasa bir dk kalmazdım.
    Bu tahtacı hala mal toplamaya çalışıyor ne yapacağını şaşırdı...Fonların davranışını kestirmek zor bawer ortak...

Sayfa 260/297 İlkİlk ... 160210250258259260261262270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •