Sayfa 236/297 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon
Arama sonucu : 2371 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Karel'in kimyası bozulmuş, az bir gitmeye niyetlenmişken hemen kafasına vurdular yine, eskiden hareket başladığında en az 3-5 lira giderdi.
    Endeks 8700 puna geldi. Biz yine seyrettik arkasından

2.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Aman wiper hocam şimdi Karel güzellemesi yapanlar saldırmasın sana şimdi
    hisse baskılanıyor diye karel kötü diyemem...2006 dan beri borsa ile ilgileniyorum karel bende heyecan yaratan nadir şirketlerden...

3.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Aman wiper hocam şimdi Karel güzellemesi yapanlar saldırmasın sana şimdi
    Aslında doğrudan ismim anılmadan yapılan sataşmaları dikkate almamaya çalışırım ama dün benim yazdığım Karel de her durumda olumsuzluk pompalayarak kabak tadı verenler cümlemden sonra sizin yazdığınız bu mesajı sanırım doğrudan üstüme alınabilirim. Erhan bey,
    ...
    Yazdığım cevabı, muhatabı okuduğu için sayfayı kirletmemek adına mesajın birçok bölümünü sildim ve mesajı değiştirdim.
    Son düzenleme : Hasan Kürşad; 02-02-2024 saat: 19:59.

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Aslında doğrudan ismim anılmadan yapılan sataşmaları dikkate almamaya çalışırım ama dün benim yazdığım Karel de her durumda olumsuzluk pompalayarak kabak tadı verenler cümlemden sonra sizin yazdığınız bu mesajı sanırım doğrudan üstüme alınabilirim. Erhan bey,
    ...
    Yazdığım cevabı, muhatabı okuduğu için sayfayı kirletmemek adına mesajın birçok bölümünü sildim ve mesajı değiştirdim.
    Hasan bey keşke mesajı silmeseydiniz durabilirdi benim amacım bir şeyleri üstüme alınıp polemik yaratmak değil bana Özel mesajdan ulaşabilirsiniz sayfayı kirletmemek adına size ordan cevap verebilirim

5. Ne çok kıvranıyor, 14 üstünde bile duramıyor, az bir kuyruğu dik tut artık kral, teknoların yüz karası olmak istiyorsan o yoldasın, değilse ıspatla.

İyi haftalar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Karel bedelli sonrası çok hantallaştı....Güzel haber hikaye anlaşma vs. rakam vererek kap atmalılar ne iş yapıyorlar haberimiz yok...

7.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Karel bedelli sonrası çok hantallaştı....Güzel haber hikaye anlaşma vs. rakam vererek kap atmalılar ne iş yapıyorlar haberimiz yok...

Sınırları çok zorluyor, artık bir atak yapması lazım, bugün Vestl grubu bile tavan.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Galiba fonların satışı bugün bitti gibi. Hafta sonuna kadar 15 in üstünde kalıcı olup 16-17 kere doğru bir hareket bekleyelim artık karolinden.

Sayfa 236/297 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •