Sayfa 276/301 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon
Arama sonucu : 2401 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Öz sermaye eksi olan Netaş neden tavan olmuş acaba, bir sürü ıvır zıvır iş haberi gönderiyor ama bizim Karel'de bir sürü faaliyet varken tık yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Tesekkurler sayin bawer.Bunlari konuşalım hisse neden fiyati buralara indi.Bunun nedenlerini konuşalım.Hisse neden degerine gidemiyor gelin bunlari konuşalım.Sonucta ayni gemideyiz.Mubarek gunde birbirimizi kırmayalım.Hayat o kadar kısa ki kimseyi üzmeyelim.Gelin hep beraber hissenin neden 1 yildan fazladır surundugunu konuşalım.Nedenlerini bulmaya çalışalım.Tum karel yatirimcilarina hayirli Ramazanlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    erhankod, sizde gerçekten bir idrak sorunu var galiba, yazdığınız iki sataşmaya cevap olarak yazdığım mesajları bir daha okuyun, eğer okuduğunuzu anlayabilme beceriniz varsa bu sefer mevzuyu anlamayı başarabilirsiniz, iki defadır sataşıp cevap alınca da ne yazdığınıza karışımışım ve hadsizlik etmişim gibi bir şeyler saçmalamışsınız, birincisi ne alıp satacağınıza niye ben karar vereyim ki zaten yazdığım da o anlamda değil, yazdığım şeyler hem buradaki ağlama duvarı gibi ortam değişsin diye hem de belki size de iyi gelebilir diye bir fikir veya öneri sadece, ikincisi ortada hiçbir şey yokken bana sataşmanız hadsizlik, çocukça davranmayı bırakın artık.

Bak erhankod, tane tane yazıyorum bana sataşmadığınız müddetçe ne yazdığın umurumda değil, sadece çocuk gibi zırıldayıp durmanız bıktırdı aynı abuk subuk sızlanmaları okumaktan bıktığımı yazdım, tabi bunu da durup dururken yazmadım siz sataşınca size cevap olarak yazdım, anlayabildiyseniz uzatmayın, yok anlamadıysanız yazdıklarımın neresini anlamadığınızı yazın anlatmayı bir daha deneyeyim belki iki üç seferde anlayamıyor olabilirsiniz.

Hatta şöyle bir güzellik yapayım size, Şubat ayında bana ilk sataştığınızda verdiğim cevabı okuduğunuzda sayfayı kirletmemek için değiştirmiştim ama sataşmaya devam ettiğinizden anlaşılan, konuyu tam olarak anlamanız için o mesajı da defalarca okumanız gerekiyor demek ki, aşağıya o mesajın ekran görüntüsünü ekliyorum.

hasan kürşad seninle aynı fikirde olmak zorunda değilim benim fikirlerim sana abuk subuk gelebiliyorsa senin yazdıklarında bana şirketin adamı olduğun sürekli şirketi övdüğün güzelleme yaptığın kendi aklınca burda şirketi pazarlamaya çalıştığın geliyor sen bunları yapmakta özgür olabiliyorken senin le aynı fikrinde olmayan biri seni rahatsız ediyor öylemi eğer formun sahibi falan değilsen uzatma artık daha fazla neden uzatıp duruyorsun ben istediğimi yazarım sen de ne istiyorsan onu yaz bana ne ayrıca formu kirletmemek adına duyar kasıyorsun ya bak orda özel mesaj var ne sıkıntın varsa ordan yazabilirsin .

4.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    hasan kürşad seninle aynı fikirde olmak zorunda değilim benim fikirlerim sana abuk subuk gelebiliyorsa senin yazdıklarında bana şirketin adamı olduğun sürekli şirketi övdüğün güzelleme yaptığın kendi aklınca burda şirketi pazarlamaya çalıştığın geliyor sen bunları yapmakta özgür olabiliyorken senin le aynı fikrinde olmayan biri seni rahatsız ediyor öylemi eğer formun sahibi falan değilsen uzatma artık daha fazla neden uzatıp duruyorsun ben istediğimi yazarım sen de ne istiyorsan onu yaz bana ne ayrıca formu kirletmemek adına duyar kasıyorsun ya bak orda özel mesaj var ne sıkıntın varsa ordan yazabilirsin .
    Bana sataşana kadar muhatap alıp doğrudan yazdıklarınla ilgili birşey yazmadım, bana sataşma dedikçe ısrarla keçinin çomağa sürtündüğü gibi sürtünüyorsun, sataşmamış olsan ağzının payını vermek zorunda kalmazdım, sen de bana forumun sahibi misin falan gibi saçma sorular sormazdın,

Bana şirketin adamı ve mal pazarlıyor demişsin, hodri meydan 2016 yıl Ağustos ayında ilk Karel alımlarımı yaptıktan sonra galiba 2018 de bir miktar bir de pandemi döneminde bir miktar satış yaptım, bu süreç boyunca kaç lotla başlamışım sonrasında kaç lota çıkmışım ispatı kolay, eğer buralarda birşeyler yazdıktan sonra kendim satış yapmışsam ya da şirket adına veya varsa tahtacı adına herhangi bir işlem veya yönlendirme yapmışsam ben şer efsiz olurum, yok eğer öyle değilse ki ben kendimden eminim işlemlerimi ispatlayabilirim o zaman sen iftiracı ve şer efsiz biri olursun, lafını geri al yoksa konu çok farklı yerlere gidecek böyle bir iftirayı asla kabul etmiyorum.

şu ana kadar abuk subuk sızlanmalarını görmek rahatsız ediyordu ama bu suçlamanı asla kubul etmiyorum ve iade ediyorum. Buradaki bazı yatırımcı arkadaşlarla özelden yazıştığımız da oldu karele nasıl baktığımda şahit olanlar oldu veya Twitter da yıllardır yazdıklarım ortada, ben de buradaki pekçok kişi gibi küçük yatırımcıyım, benim senden tek farkım yatırımcı olup uzun vadeli sabırlı bir şekilde lot artırmak bu da sızlanarak olmuyor,

5. [QUOTE=Hasan Kürşad;6762871]Bana sataşana kadar muhatap alıp doğrudan yazdıklarınla ilgili birşey yazmadım, bana sataşma dedikçe ısrarla keçinin çomağa sürtündüğü gibi sürtünüyorsun, sataşmamış olsan ağzının payını vermek zorunda kalmazdım, sen de bana forumun sahibi misin falan gibi saçma sorular sormazdın,

Bana şirketin adamı ve mal pazarlıyor demişsin, hodri meydan 2016 yıl Ağustos ayında ilk Karel alımlarımı yaptıktan sonra galiba 2018 de bir miktar bir de pandemi döneminde bir miktar satış yaptım, bu süreç boyunca kaç lotla başlamışım sonrasında kaç lota çıkmışım ispatı kolay, eğer buralarda birşeyler yazdıktan sonra kendim satış yapmışsam ya da şirket adına veya varsa tahtacı adına herhangi bir işlem veya yönlendirme yapmışsam ben şer efsiz olurum, yok eğer öyle değilse ki ben kendimden eminim işlemlerimi ispatlayabilirim o zaman sen iftiracı ve şer efsiz biri olursun, lafını geri al yoksa konu çok farklı yerlere gidecek böyle bir iftirayı asla kabul etmiyorum.

şu ana kadar abuk subuk sızlanmalarını görmek rahatsız ediyordu ama bu suçlamanı asla kubul etmiyorum ve iade ediyorum. Buradaki bazı yatırımcı arkadaşlarla özelden yazıştığımız da oldu karele nasıl baktığımda şahit olanlar oldu veya Twitter da yıllardır yazdıklarım ortada, ben de buradaki pekçok kişi gibi küçük yatırımcıyım, benim senden tek farkım yatırımcı olup uzun vadeli sabırlı bir şekilde lot artırmak bu da sızlanarak olmuyor,[/QUOTE
    Yaw he hhee sen ağasın sen paşasın kralsın şovunu yapmaya devam et sen

6. Netaş, turkcell, Turk Telekom giderken aynı sektörden bu niye gitmiyor, yeter artık.

7.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    ,[/QUOTE
    Yaw he hhee sen ağasın sen paşasın kralsın şovunu yapmaya devam et sen
    Ben ne ağayım ne paşayım ne de şov yapıyorum, durup dururken sataşarak başlattığın bu saçma diyalog çok uzadı, sen beni şirketin adamı olmakla, mal pazarlamakla hala suçluyormusun buna net cevap ver, bu iftirandan vazgeçtiysen yaz bunu bitsin bu saçma diyalog yok iddiamın arkasındayım diyorsan ispatla, ispatlayamazsan nasıl bir iftiracı olacağını üstteki mesajımda yazdım. Ben kendimden eminim, gerekeni ispatlayabilirim ve asla bu iftirayı kabul etmiyorum. Bu cümleleri geri al bitsin bu saçma diyalog ve forumu daha fazla meşgul etmeyelim

8. Erhan bey hasan bey karşılıklı tartışmaya gerek yok....Evet 1 yıldır para kazanamadık keşke kazansaydık....borsada para kazanmakta nasip işi unutmayalım...Beklersin beklersin yıllarca beklersin birşey olmaz satarsın bir haber bir hikaye hisse uçar gider...Karel 2022 mart ayından beri elimden öncesinde ismen vardı....ismende 6 kat kazandım diye sattım karel aldım...karel 4 kat ismen 8 kat arttı...ismen üstelik temettüde veriyor....yerimizde dursaydık çok daha iyi olacaktı...10 yıl 3 tl maliyetle gubrf tuttum 80 bin lot sonu bir hırsla kızgınlıkla sattım aradan 1,5 yıl geçti hisse 400 tl ye çıktı...beklediğimiz bir hikaye vardı biz sattıktan sonra gerçekleşti....bu dediğim 2019 da oldu....şuan çok rahat 50-60 milyon param vardı çalışmıyordum ama nasip olmadı....Bununda vakti gelecektir diye düşünüyorum...Beni üzen karelde gelecek yıl muhtemelen 10 milyar üzeri ciro olacak ama yönetimsel olarak çok amatörce hareket ediyorlar...Koca şirket için hayret edici bir durum...Sürekli zarar mı göreceğiz...Bu yöneticilerin görevi şirkete zarar ettirmek mi...Niye gözünün yaşına bakıyorsunuz neden bu beceriksiz yöneticileri tutuyorsunuz...Bir sürü teknoloji şirketi türedi karel hariç zarar yazan var mı yok bildiğim.niye bunun cevabını şirket yönetimi vermeli....

Sayfa 276/301 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •