Sayfa 267/294 İlkİlk ... 167217257265266267268269277 ... SonSon
Arama sonucu : 2345 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    En son 2019 yılında Hürkuş için yedek uçuş gösterge sistemini geliştirmişti, sonrasında ne oldu bilemiyorum.
    Hisse mum gibi erirken şirketten tek bir haber çıkamaz oldu.
    Dogan ortak olunca iyice yoldan çıktılar..şerefdizliğiinde bir şerefi vardır bunlarda oda yok

2. Çok hacimsiz
    Saat 16:00 itibarıyla toplan alınan satılan lot adeti 1 milyon 400 bin küsür

3. çok yükseldin biraz düzeltme yap 10 tl kadar yolun var artık patronlarda çıkıp masal anlatmıyorlar tv kanallarında onuda yiyen kalmadı herhalde şeref yoksunları

4.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    savunma sanayi yatırımları çok arttı...karelin bu alana daha çok ağırlık vermesi lazım....özellikle hava savunma sistemleri ve uçak sistemlerinden sonra mutlaka bu alana yoğunluk verilmeli...
    wiper hocam karel kim hava savunma sistemi kim karelde hava savunma sistemi yapacak teknolojimi var gözümüzde fazla büyütmenin anlamı yok kareli yaptığı belli kapasitesi belli biz aselsan gibi olurmu acaba diye düşündük ama aselsanın sokağından bile geçemez öyle ürettiği ahı şahım bir teknolojide yok karelin fason işler yapıyor

5. Şirketin hiçbir haberi paylaşmaması, işlem tahtasındaki süregelen baskı, bence şirketin bir kısmının Doğan Holding tarafından satın alınması sürecinde, taraflarca belirlenmiş yazılı olmayan akittir. Doğan Holding bu satın almayı en kısa zamanda bedavaya getirmeyi amaçlamıştır. Bunun bedelini, küçük yatırımcının üzerine yüklemek ahlak yoksunluğunun bir göstergesidir. Şirketin esas faaliyetine ve eski ortaklarına inancımı koruyorum. Ahlaksızlara verilecek bir lotum dahi yok. Sahibinin emir kulu olan tahta yapıcıya biz küçük yatırımcılardan selamlar.

6. Tahtanın içnden geçtiler son iki günde, kim satıyor, niye satıyorlar, umarım kötü bir durum yoktur bilanço vs.
    Parayı veren düdüğü çalar ve düdük Doğan'da,YKB Begümhan hanım, yardımcısı ise mühendisle kardeşlerden Şakir abi, valla sırf Şakir abi yönetimde kaldı diye ben de çıkmadım hisseden yoksa tümden Doeğan'a geçseydi durmazdım, şirket faaliyetleri süper ama faaliyetlerle ilgili bir haber yok, bilançoyu bekleyoruz, mecburlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Bilanço Nisan sonunda gelecek.
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

8.  Alıntı Originally Posted by intema Yazıyı Oku
    Bilanço Nisan sonunda gelecek.
    Artık 1Ç24 bilançosunuda beraber yayınlarlar…bunların bilancosunada tüküreyim…lanet fabrika yanıp kül olsaydıda bizde kurtulsaydık

Sayfa 267/294 İlkİlk ... 167217257265266267268269277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •