Sayfa 248/293 İlkİlk ... 148198238246247248249250258 ... SonSon
Arama sonucu : 2341 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Patlayacak diye bekliyoruz, sonunda elimizde patlayacak.
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu gün buralardan kapatabilirse yarınki haftalık kapanışın daha iyi olmasını beklerim, çok çabuk geriliyor bazen, kapanışı görmek lazım.
    ortak karele güvenim çok azaldı....teknoloji şirketleri uçtu bu sürünüyor....geçen yılda enerji hisseleri uçtu gwind almıştım o süründürmüştü....bakıyorum ortak noktası aydın doğan hissesi olmaları....sanırım gözümüzden bu ayrıntı kaçtı....benim para kazanma umudum bu hissede kalmadı....en az 25 tl olmalıydı bu endekste...parayı resmen öldürdük 1 yıldır...

3.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    marin hocam nbunlar hemen olacak şeyler değil 1,5 senedir bir kuruş kazanamadık karel ekonomik olarak beni 2 sene geriye attı bu enflasyonist ortamda
    Erkan kardeşim 2022 yılının 3. Çeyrek bilançosu geldiği zamanki çıkışı ben unutmuş değilim 12 tl 50 tl dayandı 2 ayda ve oralardan bölündü büyüme ve favök çok iyi gelmişti bu yangın açıkçası beni çok umutlandırdı kısa sürede üretim ünitelerinin açılması ve büyük bir ihtimalle sıtokların yangından dolayı erimesi(sonuçta sıtoklardako zayıyatı sikortadan parayı alacaklar)..birde Pakistan Irak Romanya Arabistan dan yapılacak güzel anlaşmalar (ben bekliyorum)hisseyi bilançolarına yansıyacaktır.türk Telecom ihalesine girmemesi bence taktiksel işi ihaleyle değil pazarlık usulü anlaşarak alacağına inanıyorum..Türk Telecom ıhalesi 2.2 milyar tl idi yaklaşık 1 milyarlık kısmını alcatel aldı geri kalan kısmını benim görüşüm Karel anlaşma yaparak aşacaktır

4. karelin şuan neye göre hareket ettiğini anlamak güç....haber gelmiyor dedik geldi ama hisse hiç tınlamadı...endeks düşüşe geçince ayak uyduracak ve bizi iyice bekletecek...2022 veda yılıydı şirket satın almaları bizi beklemeye sevk etti bakalım inşallah iyi olur...pkart ve link hissem var uçtu gitti bu hala 1-2 tl gider mi gitmez mi bekletiyor...

5. Beni en çok korkutan dohol ortaklığı

6.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Beni en çok korkutan dohol ortaklığı
    aslında doğan holding iyi ama gerçekten şirkete değer katmak istiyorlar mı....sıkıntı doholün şirkete değer katacak birşey yapmaması....belki yapıyordur ama biz yatırımcıların haberi yok...isteseler kareli aya çıkarırlar o potansiyel var ama şuana kadar herhangi bir yenilikçi adım göremedik...otomotiv sektörüne ağırlık vermeye başladılar....karel gibi şirket niye yazılım ve çip gibi işlerde yok...

7.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    aslında doğan holding iyi ama gerçekten şirkete değer katmak istiyorlar mı....sıkıntı doholün şirkete değer katacak birşey yapmaması....belki yapıyordur ama biz yatırımcıların haberi yok...isteseler kareli aya çıkarırlar o potansiyel var ama şuana kadar herhangi bir yenilikçi adım göremedik...otomotiv sektörüne ağırlık vermeye başladılar....karel gibi şirket niye yazılım ve çip gibi işlerde yok...
    Yanlış ata oynayıp bu yanlışta ısrar etmişiz wiper hocam. Yaptığım en büyük hata diğer kağıtları satıp yüklü bir şekilde tek kartele dönmem oldu. Sattığım diğer kağıtlar *2 yaptı bir sene içinde o yüzden benim için kayıp çok ciddi boyutta . Bu saatten sonra karelden bir yol olmaz para her şekilde pul oldu

8.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    ortak karele güvenim çok azaldı....teknoloji şirketleri uçtu bu sürünüyor....geçen yılda enerji hisseleri uçtu gwind almıştım o süründürmüştü....bakıyorum ortak noktası aydın doğan hissesi olmaları....sanırım gözümüzden bu ayrıntı kaçtı....benim para kazanma umudum bu hissede kalmadı....en az 25 tl olmalıydı bu endekste...parayı resmen öldürdük 1 yıldır...
    Geçmiş yıllarda ekmeğini yememiş olsaydım bu enflasyonist ortamda 1 senelik kaybı sindiremezdim hocam, bu zarar ikinci seneye de sıçrarsa benim için de sıkıntı olur, para zaten günlük olarak eriyor bir de hisse geliyorsa yıkım büyük olur, şu bilanço, ihale, vs iyi bir şeyler gelmeli.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 248/293 İlkİlk ... 148198238246247248249250258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •