Sayfa 256/293 İlkİlk ... 156206246254255256257258266 ... SonSon
Arama sonucu : 2341 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. 2-3 tl çıkacak diye 1,5 yıldır bekliyoruz üzerine de 2 kere bedelli yaptı sırada ne var acaba

2.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    2-3 tl çıkacak diye 1,5 yıldır bekliyoruz üzerine de 2 kere bedelli yaptı sırada ne var acaba
    Netas alcatl tavan bu aşağılık ekside debeleniyor bunların Allah belasını versin

3. Özkaynağı eksi olan Netaş bile tavan olabiliyorken bizim tahtacı az alıp sonra aşağı vuruyor, hissenin asaletinin, itibarının içine etti resmen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Bilişim endeksi +4
    Alcatel tavan
    Neyi bekliyorsun utanmaz.
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

5. doğan karel de maliyeti sıfırlasın ondan sonra yükseliş başlar başka türlü doğan gitmesine müsade etmez ki etmedide zaten 1,5 senedir iflahımızı kesti

6. Can sıkıcı bir hal aldı Karel in durumu. Yanlış ata oynadınız mesajı veriyor hissemiz.

Amma ağladınız arkadaş. Yeni yılda %50 yapmış, daha ne istiyorsunuz ki, ben anlamıyorum. Ağlayacaksanız, gidin eşinize dostunuza ağlayın. Burası ağlama yeri değil. Varsa şirket ile ilgili, yorumunuz değerlendirmeniz, haber falan paylaşın. Yoksa sessizce takip edin. Yada satın gidin.

8.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Amma ağladınız arkadaş. Yeni yılda %50 yapmış, daha ne istiyorsunuz ki, ben anlamıyorum. Ağlayacaksanız, gidin eşinize dostunuza ağlayın. Burası ağlama yeri değil. Varsa şirket ile ilgili, yorumunuz değerlendirmeniz, haber falan paylaşın. Yoksa sessizce takip edin. Yada satın gidin.
    26.02.2024
    Karel – DAIICHI işbirliği,
    geleceğe yönelik projeleri ve ortak iş geliştirme stratejilerini belirlemek üzere, Karel Otomotiv Grup Başkanlığı bünyesinde yer alan ekipler ile Daiichi'nin Ar-Ge, Kalite, İş Geliştirme ve Proje Yönetim ekiplerinin katılımıyla Bolu-Abant'ta çok verimli geçen bir çalışma toplantısı düzenlendi.

Sayfa 256/293 İlkİlk ... 156206246254255256257258266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •