Sayfa 182/298 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2380 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bölünmüş fiyatıyla 2024 yılına gireriz diye düşünüyorum…sitokların bu yılın son bilançosuna olumlu şekilde yansıyacağı kanaatindeyim
    Keşke öyle olsa, 2023 Karel için kötü geçti, hastalık beli ama tedavi edilmedi bir türlü, 2024'te yeni bir sayfa açmalı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Evet gelecek göreceli bir kavram, mesela sizin lanet ettiğiniz Karel i ben geleceğinin çok iyi olacağını düşünerek 2016 Ağustos ayından itibaren taşıyorum. Şirket bu süreçte çok da iyi yönetilmedi özellikle finansal açıdan kötü yönetildi ama bu süreçte yatırım yapan ve sabredenlerin yatırımı ne olmuş biliyormusunuz?

Ben bu hisseyi arada sat-al yapsam da 2016 ağustos ayından beri kesintisiz olarak taşıyorum, bölünmeler nedeniyle o günlerdeki fiyat 25 kuruşa düşmüş durumda, dolar bazında 0,086 usd, yani bugün düşmüş halinde bile (şu anda TL olarak 27,10 ve 0,993 usd) TL bazlı 100 kattan fazla, dolar bazlı da 10 kattan fazla prim yapmış, şirket özellikle finansal açıdan ve yatırımcı ilişkileri açısından kötü yönetiliyor bunda aynı fikirdeyiz, kötü yönetilen ve borsa geneli açısından bu kadar sıkıntılı süreçler yaşanan dönem sonunda yaptığı prim ortada, ben şirketin giderek daha doğru hamleler yaptığını ve bu sıkıntıların çözüleceğini düşünüyorum, yani geleceğe yatırım yapıyorum, benim gelecek beklentim sizden farklı haklısınız, gerisini yani kimin haklı olduğunu zaman gösterecek...
    Karel'den sıkıntıları çözmeye dönük doğru bir hamle gelmiş, bugün gönderdiği Kap la yeni Mali İşler Direktörünü bildirmiş, internete kısaca göz gezdirince doğru tercih yapılmış gibi görünüyor. Şirketin finansal işlemlerinin doğru şekilde yönetilmesi sıkıntıları bitirecektir, Ahmet Bey e başarılar diliyorum kendisinden beklentimiz büyük 😎

"Yönetim Kurulumuzun 01.12.2023 (bugün) tarihli toplantısında alınan karar ile; Şirketimiz Mali ve İdari İşler Direktörlüğü görevinden ayrılan Arda Denizhan yerine Ahmet Uğur Şeker' in Mali İşler Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevlendirilmesine karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

3. Devre keste sende rahatla bizde rahatlayalım hergün para kaybetmeye alıştık zaten

4. Çok şükür bugünde para kaybettik

5. Thread in Motion ile ne gibi bir anlaşma yapıldı. Bu gibi haberler niye KAP a hiç bildirilmiyor. Geçen seneden beri adamların üretimini yapıyorlar ama KAP ya hiçbir haber yok. Belki büyük bir meblağ değil ama bu şirkete yatırım yapanlara biraz saygınız varsa böyle haberleri paylaşın.

6.  Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    Thread in Motion ile ne gibi bir anlaşma yapıldı. Bu gibi haberler niye KAP a hiç bildirilmiyor. Geçen seneden beri adamların üretimini yapıyorlar ama KAP ya hiçbir haber yok. Belki büyük bir meblağ değil ama bu şirkete yatırım yapanlara biraz saygınız varsa böyle haberleri paylaşın.
    Bu yıl icerisinde Türk telokomun bakım onarım ekipman ihalesi var.. belkide ihale yapılmış bizim karel bu ihaleye katılmış veya katılacak fakat bir kap yok adamlar kap atmıyor bunun sebebi nedir?yaptıkları anlaşmaların haberlerini atmamaları suç mudur bilen varsa bildiklerini paylaşabilirlerse iyi olur

7.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bu yıl icerisinde Türk telokomun bakım onarım ekipman ihalesi var.. belkide ihale yapılmış bizim karel bu ihaleye katılmış veya katılacak fakat bir kap yok adamlar kap atmıyor bunun sebebi nedir?yaptıkları anlaşmaların haberlerini atmamaları suç mudur bilen varsa bildiklerini paylaşabilirlerse iyi olur
    Sayın Marin, şirketin Kap atmamasının suç olup olmadığını sormuşsunuz, bu durum net bir şekilde SUÇ ama maalesef herhangi bir şey yapılmıyor. Bu konuda yapılan eksiklikleri ve yapılması gerekenleri t.witter da 3 Haziran 2020 tarihinde tam altı A4 sayfası dolusu yazıyla paylaştm. Bunları ayrıca şirketin yatırımcı ilişkileri bölümüne maille gönderdim. Ne bana bir dönüş oldu ne de ufak tefek düzelme hariç herhangi bir düzelme olmadı. Diğer bir seçenek olarak SPK ya şikayet var ama ben şu ana kadar şikayet etmedim. Konuyla ilgili yasal mevzuatı içerdiği için aşağıya 3.06.2020 tarihli paylaşımımın ilk sayfasını ekliyorum.

8. Thread motion ile gecen yil uretime başlamışlar.Kaynak Dünya gazetesi 2 gun onceki haber. Üretimlerini Türkiye’de fason yaptıklarını ifade eden Kadir Demircioğlu, “Geçen seneden itibaren Ankara merkezli elektronik üreticisi Karel ile anlaşmaya başladık. Tüm mühendislik ürün geliştirmelerini biz yapıyoruz. Onlar sadece ürünün tedarik zincirini yöneterek üretim noktasında bize destek oluyorlar” dedi. Kendi üretim tesislerini kurmak gibi bir hedeflerinin olmadığını dile getiren Demircioğlu, “Teknoloji firmasıyız

Sayfa 182/298 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •