Sayfa 240/257 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon
Arama sonucu : 2053 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Sonuç olarak, trade olayı farklı bir şey ama bir hisseyi birisi neden alır?

En büyük alma nedenleri, hisse yükselecek diye beklentileri olması...

Hisse niye yükselir? Şirket kâr ediyorsa...

şirket kâr eder, insanlar bunu görür, tahmin eder, hisseye girmeye başlar yükselecek beklentisi ile ve her yeni hissedar ile hisse yükselir... Biildiğin saadet zinciri değil mi bu?

Yani temettü önemli diyorum... Kâr ediyorsa dağıtsa iyi olur...

2. Hindistanın % 4-4.5 luk ciroya katkısı var ha. Güzel ve henüz fiyatlamadı. Mallandırın şu tahtacıları.

3.  Alıntı Originally Posted by memoli1953 Yazıyı Oku
    Ne güzel ata sözlerimiz var;
    Sabrın sonu selamet,
    Sabreden derviş muradına erimiş,
    Sabırla koruk üzüm olur;

Bende ekliyeyim sabırla üzüm suyu Şarap olur, Bu sene ilk defa şarap yapıyorum, 170 kğ Shiras üzüm aldım 90 litre şarabım olacak bekliyorum.
    Bir de şey var(dı) abi

Sasası olanın tasası olmazmış.

Ama korkarım bu atasözü şu versiyona dönüşecek

Sasası olanın kasası kalmamış.

İşin esprisi bir yana ama geçen hafta özellikle bu coin hisselere atlayan insanlara yazık oldu

4. Sasası olanın kasası kalmazmış.

5. Bakıyorum bakıyorum, tüm hisseler uçmuş.. Yüzüne bakılmayan ülker olmuş %100 olmuş, Egeen öyle, ISmen gitmiş...
    Biz daha yolun başında bile değiliz bence, fiyat yükseldi, yüksekten alamam falan diyorum da, bu mu yükselmiş hali...

Ereğli için para bulmak lazım ne kadar çok lot o kadar iyi...

6. İhya edecek.

ytd

7. Nerde kalmıştık.

8. Forumu takip etmemin bir sebebi de santiment olarak çok çok kaliteli bir veri seti sağlaması. Yazanların duygusal değişimleri, sayısının azalıp artması vs gibi verilerin fiyat değişimi ile paralel analiz edilmesi ile çok değerli sonuçlar elde ediyorum. Ereğli cephesinde işler sentiment anlamında da her geçen gün daha iyiye gidiyor.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 240/257 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •