Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 92 madde; 9 - 16 arası.

Konu: OZSUB Özsu Balık Üretim

1.  Alıntı Originally Posted by umut_x Yazıyı Oku
    Akbank tan katılınamıyor galiba?
    Halk Bankta da görünmüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578
     Alıntı Originally Posted by umut_x Yazıyı Oku
    Akbank tan katılınamıyor galiba?
     Alıntı Originally Posted by lucapicola Yazıyı Oku
    halka arz başvurusundan değil, borsadan senet alır gibi gireceksiniz.

OZSUB yazın gelir ekranınıza
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by lucapicola Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul da işlem yapma yetkisi bulunan tüm banka ve aracı kurum üzerinden halka arza katılım sağlanabilir. Eşit dağıtım olduğunda borsadan satış yöntemi uygulanmaktadır, OZSUB koduyla hisse alır gibi talepte bulunabilirsiniz, Bu halka arz için kurumların halka arz sekmesi bulunmamaktadır,

4. İş bankasında halka arz menüsüne koymuşlar ve sadece internet şubesinden başvuru kabul ediyorlar mobil uygulamadan olmuyor, bankalar arasında bir standart da yok.

5. Evet, bu şekilde denedim ama görünmüyor menüde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    hayırlı olsun borsaya rakı balık yapacak firma geldi efes le olmaz ülkenin en iyi rakı üreticileri yok değil mi borsa da ) şaka bi yana benim hoşuma gitti ama ne kadar verir bilmemem tabi patronların karakteri de önemli uzun vade yolculuk yapacak olursak en önemli etken patronların işini iyi yapan dürüst saygın olması
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Şimdi görünüyor, levreksiz kalacağım diye ürktüm bir an

8. Evet bende bir miktar talebimi yaptım işbank internet şubesinden,şimdiden hayırlı olsun katılanlara

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •