Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 103 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SNICA - Sanica Isı Sanayi A.Ş.

1. YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Bunun arzıyla ilgili alfas'ın aksine iyi şeyler söylenmedi ve 1000 lot talep ettim, ne geldiğini bilmiyorum ama son gün neredeyse iptal edecektim. Genelde şirketle ilgili devamlı düşen kar marjından bahsedildi. % 7 civarı karşılandı dendiğinde şaşırdım, demek ki bu arza da ciddi katılım olmuş, Bakalım yarın ve öbür gün talep toplanacak levrek ve çupura'ya talep nasıl olacak?

Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Bunun arzıyla ilgili alfas'ın aksine iyi şeyler söylenmedi ve 1000 lot talep ettim, ne geldiğini bilmiyorum ama son gün neredeyse iptal edecektim. Genelde şirketle ilgili devamlı düşen kar marjından bahsedildi. % 7 civarı karşılandı dendiğinde şaşırdım, demek ki bu arza da ciddi katılım olmuş, Bakalım yarın ve öbür gün talep toplanacak levrek ve çupura'ya talep nasıl olacak?
    Son çeyrek finansal giderler ve stoğun artması nedeniyle net kar marjı %1'in altına düşmüş. Stokları satıp, halka arzla kısa vadeli borçların bir kısmını kapatırlarsa tekrar 15'lerin üzerine çıkar.

4. Peki 15 üzerine çıktığında bu hisse fiyatini hangi yuzdeyle etkiler?

Alıntı Originally Posted by yusufakst Yazıyı Oku
    Peki 15 üzerine çıktığında bu hisse fiyatini hangi yuzdeyle etkiler?
    Bunu bilemeyiz.

Temelde amaçlarının Avrupa'daki %40'lık ek damping vergisinden kurtulmak için EU'da bir montaj fabrikası kuracaklarını ve Avrupa'ya burası menşeili ürün satarak rekabette ön plana çıkacaklarından bahsetti YKB. Bugünden yarına olacak işler değil ancak 3-4 sene sonra Avrupa'da çok daha kuvvetli olacaklardır. Zaten özellikle panel radyatörde dünyada bir numaralar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    https://www.ekonomim.com/finans/habe...-haberi-674883

Norveç emeklilik fonu Sanica Isı halka arzında
    Sanica Isı'da halka arz büyüklüğü 801,2 milyon TL olarak kaydedildi. Halka arza büyüklüğün 10,9 katı talep geldi. Norveç emeklilik fonu Norges Bank Investment Management de Sanica Isı'nın halka arzına katılarak arz edilen payların yüzde 5'ine sahip oldu.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu şirketten 200..LOT Talep ettim..Bakalım ne kadar verecekler..
    Kışın soğuğunda cebimi ısıtacak mı.?
    Yoksa Aydem gibi çarpacak mı.?
    Bekleyip göreceğiz....
    Hepi topu 15 Lot vermişler...
    Şimdi sırada tavan serilerini izlemek var..!!

8. 24 ünde açılacak tahtası bildiğim kadarıyla
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •