Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
Arama sonucu : 104 madde; 97 - 104 arası.

Konu: SNICA - Sanica Isı Sanayi A.Ş.

1. beklentim 1.1 milyar ciro, 240 milyon favök. Altı beni kesmez patronun canlı yayında yaptığı açıklamaların doğru olduğuna güvenilmesi için çok güçlü bilanço lazım. yoksa bu adam yalan söylüyor derler bir daha kimse inanmaz sözüne

2.  Alıntı Originally Posted by momentum Yazıyı Oku
    beklentim 1.1 milyar ciro, 240 milyon favök. Altı beni kesmez patronun canlı yayında yaptığı açıklamaların doğru olduğuna güvenilmesi için çok güçlü bilanço lazım. yoksa bu adam yalan söylüyor derler bir daha kimse inanmaz sözüne
    Bilanço kötü maalesef. Yani iyi bir şeyler arıyorum bilançoda yok gibi bir şey. Berbat değil ama yani beklentiyi yüksek koydu patron. Sattıktan sonra daha. Bulaşmasaydım keşke

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Allah sizi bildiği gibi yapsın yatacak yeriniz yok

4. Etme beddua 2günde %9 aldım Bereket versin

5. Herkese selam,
    Elimde maliyeti 40 li seviyelerde. Aslında alıp üstten verip tekrar almıştım kısacası ettiğim kar gitti zarara geçti. Ben kagit alırken ciroya bakarım işine bakarım ihracatı var mı bakarım. Büyüyorsa daha güzel. Güzel haberlerde geldiydi şirketle ilgili patronun konuşmalarına baktım vss. Halka arz fiyatına göre hala gitmemisti vs vs . Tezolda mesela alırken halka arz 1 , 1.5 yıl.sonra almıştım 2 kere bölündü tutarken vs. Yani dedim bunu da alayım. Deneyelim dedim. Hala guveniyorum ama bu kadar düşmesi hoş olmadı. Umarım toparlar. Yaptığı çeşitli işler iyi gözüküyor deprem bölgesi yatırımı boru işi sulama borusu. Şu asamada daha alım yapmam eldekileri tutarım neyseki portföye göre çok çok yüksek oranda değil eldekiler. Patron bir an önce Kote edilen hisselerle ilgili tatminkar aciklama yapmalıdır.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Spk sadece halka arza onay vermek için mi var yahu bedelsizlere hangi kurum onay verecek

7. Artık spk dan onay haberinin düşmesinin zamanı yaklaştı bence..

Patron sattıkça satıyor, biz de buralardan bölünme bekliyoruz. İçeriyi en iyi bilen de patron, var bir bit yeniği, demek ki işler düşündüğümüz gibi değil. Patronların hisselerini işlem yapılabilir paya dönüştürülmesinin ve piyasadan toplanan payların tekrar piyasaya satılmasının acilen yasaklanması gerekiyor. Bu bildiğiniz insider trading. Adam satıyor, açıklama yapsa anlarım, iyi niyetli olanlar böyle satışlarda sebep yazıyor. SNICA'da koca bir sessizlik. Suç bizde ki gelip sana ortak oluyoruz. Patron da sattığına göre büyüme beklentisi çoktan bitmiştir.

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •