Sayfa 23/56 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 447 madde; 177 - 184 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Yapılan şey siyaset değil, bilakis yatırımcıların en dikkat etmesi gereken "yönetsel güvenirlik" konusu. Yapılan çalışmalar, yöneticiye duyulan güvenin örgütsel bağlılığı artırdığını gösteriyor. Bu da halka açık bir şirket için önemli bir kriter. Sonuçta biz yatırımcılar (spekülasyon peşinde koşanlar değil, lütfen dikkat!) şirket özelinde bu örgütsel birlikteliğin birer parçasıyız ve ekonomiye katkı olsun diye dişimizden tırnağımızdan artırdığımız birikimlerimizi bu kişilerin vicdanına emanet ediyoruz. Ahlaksız birinden vicdanlı olmasını beklemek ise beyhudedir...

Son dönemde işletmeye alınan GES yatırımları nedeniyle düşen (düşmesi gereken) enerji maliyetlerine rağmen esas faaliyet kârlılığında belirgin bir iyileşme görmezsem pozisyonumu kapatırım. YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Geldi çattı bilanco haftasi. Ben patron olsam 5-10 ml arasi kar açıklar toplar da toplarim

3. Bu kadar baskı zulüm yakışmıyor gedza tahta yapicilarina ve patronuna.nokta.ytd

4. Hayırlı olsun
    17.919.082 şu ortamda güzel kâr.

5. SISE anlaşması olmasaymış bakkal kadar bile ciro yapamayacakmış. Anlaşmanın üzerinden 1 yıl geçti toplam ciro artışı % 10. İnşallah bu anlaşma yalan değildir. O kadar yatırım yapıldı ortada bir şey yok ?!

İşletmeye alınan GES yatırımlarının esas faaliyet kârlılığına en küçük katkısı olmamış. Saçma sapan bilanço.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    SISE anlaşması olmasaymış bakkal kadar bile ciro yapamayacakmış. Anlaşmanın üzerinden 1 yıl geçti toplam ciro artışı % 10. İnşallah bu anlaşma yalan değildir. O kadar yatırım yapıldı ortada bir şey yok ?!

İşletmeye alınan GES yatırımlarının esas faaliyet kârlılığına en küçük katkısı olmamış. Saçma sapan bilanço.
    eski bir gedza cı olarak o dönem şişe anlaşması en az ciroyu yuzde 30 artıracak deniyordu ortada ges yoktu bitmemişti oluklu panel hikayeleri vardı 2 sene geçti ortada hiç bir şey yok katkı olarak ciroya...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. Yatırım harcamalari devam ediyor çalışan personel sayısı 21 kisi artmis ciro ve satış olarak gecen seneye göre çok bir fark yok ama asıl olayi otomobil yatırımı onu otelemezlerse sene sonuna birseyler olur. Soylediklerine gore deprem o bu derken ilk çeyrek satışlar az olmus ama Nisan ayinda rekor satış adetlerine ulaşmışlar. Ben hala olumlu taraftayim. Genel olarak borc yatırım Fk ivir zivir olaylara bakinca uygun fiyatta olduğunu düşünüyorum.

8. Bedelsiz hayırlı olsun. Hiç istemiyordum ama sirket bedelsiz yapa yapa gidecek muhtemelen yatirimlarla yola devam edecek. Sirketin otomotiv yatirimindan farkli yatirimlarla buyumeye devam edeceğini düşünüyorum. Sonuçta 20- 25 tldan 2021 de Norvec varlık fonu bosuna almadi Yatırımlar biterse 2025-26 da temettü vermeye de baslarlar heralde. O zamanları gormem muhtmelen ama buyume ve yatırımlar artarak devam ederse fikrim değişebilir. Bedelsizin olumlu olumsuz fiyat uzerinde etkisi olacağını düşünmüyorum.

Sayfa 23/56 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •