Sayfa 3/55 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 435 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Subata kadar usd zirvesine gitsin de sektörünu gondikledigim.

2. Ucuz kaldığını kimse görmüyor mu? Neden ciddi bir talep yok? seçim sonrası endex e ayar verecekler listesinde de olduğunu sanmıyorum emme basma tulumba kağıdı da değil manevra alanı çok dar eeeeee sebep ne? Ytd

3. Benzer oranlarda hisseler var ama burda ki hikaye bence guzel elbet gidecek. Sise ile anlasmanin etkilerini onumuzdeki yil net karin üstüne koyarak gittigini bilancoda gorecegiz. 2024 te otomotiv yatırımınin etkisini gorecegiz. Onumuzdeki yıl istemesem de ufak bir sermaye artışı daha yapabilir. Cile donemi bitti bence onumuzdeki 2 yil trend de oturma donemi olabilir. 4. ceyrek karında supriz beklemiyorum ama 2023 ilk ceyrek bilancoda bariz bir iyilesme bence göreceğiz. Yani beklemeye devam stresin manası yok.
     Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Ucuz kaldığını kimse görmüyor mu? Neden ciddi bir talep yok? seçim sonrası endex e ayar verecekler listesinde de olduğunu sanmıyorum emme basma tulumba kağıdı da değil manevra alanı çok dar eeeeee sebep ne? Ytd

4. Borsayı hafiften geri alırken Gedza nın ucuz kaldığını idrak eden ve ocağın altını yakan birileri Şakir abi nin 40 40 diye bağırmasını pazartesi günü dikkate alırlar mı bilmiyorum lakin 40 geçilirse biz de 50 50 diye bağırıp tahtacıyı halay başı yapmak üzere davet edeceğiz ytd

5.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Benzer oranlarda hisseler var ama burda ki hikaye bence guzel elbet gidecek. Sise ile anlasmanin etkilerini onumuzdeki yil net karin üstüne koyarak gittigini bilancoda gorecegiz. 2024 te otomotiv yatırımınin etkisini gorecegiz. Onumuzdeki yıl istemesem de ufak bir sermaye artışı daha yapabilir. Cile donemi bitti bence onumuzdeki 2 yil trend de oturma donemi olabilir. 4. ceyrek karında supriz beklemiyorum ama 2023 ilk ceyrek bilancoda bariz bir iyilesme bence göreceğiz. Yani beklemeye devam stresin manası yok.
    2023 yılı ilk çeyrekte bariz iyileşme görüleceği tahmininiz neye dayanıyor?

Ben şirketin iyi yönetildiğini düşünüyorum ancak fiyatta en az bir sene durağanlık olabileceğini iki sene önce dile getirmiştim. O dönem de geride kaldı piyasa ile beraber hareket etmeye başladı. Şirket ile ilgili yapabileceğim en büyük eleştiri yatırımların çok yavaş ilerlemesi. Şirketin nakit yaratma gücü yüksek bu nedenle devamlı ve hızlı şekilde yatırım yapması gerektiğini düşünüyorum.

6. Yatırımlar yavaş ilerliyor dediği son 1 yılda ilave 3 adet kocaman makine alınmıs, bina yapılmış, üzerine enerjiyi bedavaya getirecek büyüklükte GES kurulmuş, işletmeye alınmış hatta elektrik satılmaya başlanmış...

Minnacık şirket; daha ne yapsın yahu ...

7. Yılsonu bilançosu tahminlerin ötesinde iyi gelecektir. Şahsen ben Şişecam ile yapılan son sözleşmeyi öncekine ilave gibi değerlendirmekteyim. Rakamlar ortaya çıkınca bu mesajımı alıntılayacağım...YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Yılsonu bilançosu tahminlerin ötesinde iyi gelecektir. Şahsen ben Şişecam ile yapılan son sözleşmeyi öncekine ilave gibi değerlendirmekteyim. Rakamlar ortaya çıkınca bu mesajımı alıntılayacağım...YTD
    Altından kim anlar tabiri sarraf.ortak sana katılıyorum saglicakla kal.ytd

Sayfa 3/55 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •