Sayfa 51/56 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon
Arama sonucu : 447 madde; 401 - 408 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Viper kardesim beklemeyen çorbayı içemezsin geç.istw seninle indekte ve bir kaç yerde sabırsızlıkla çok kaybettik artık hedefi görmeden satmak yok.kazancin ve sagligin daim olsun görüşmek uzre
    aynen öyle cemal bey..

2. Düşük sermayeli, kârlılığı iyi şirketler bu dönemin revaçta kağıtları...Beklemeye devam.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Bu seviyelerden gedzaya girilir mi

RMX3710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Logaritherner Yazıyı Oku
    Bu seviyelerden gedzaya girilir mi
    Üstadım, bu seviye dediğiniz geçen yıl Ağustos ayı fiyatları...

5. Ben bntaslarin 3te 1 ini verip 23.80 den daldim endeks bozmazsa haftaya gedza haftasi olur diye düşünüyorum kisa vade 30 tl ustune atmali bence
    30 tl alti toplamaya devam ederim bntasin hareketlere bağlı tabi.. Bntasida boyle 0.20-0.22 usd civari 2 sene topladik durduk bunda beklemeyiz umarim...

6. Taktik aynı...Fon mallarının bir kısmı ile piyasayı aşağı çekip şahsi hesaplara devret, sonra yukarı kaldır ver fonlara o malları...

7. Uzun vadeli bir W formasyonundan güçlü çıkış...Gördüğü diplere göre "BENCE" hedefi 36 Tl civarı...Tahta gereğinden fazla sahipli olup bu nedenle asla YTD...Sadece teknik bir yorumdur.

8. Gereğinden fazla sahip demek, ne demek ? Böylesi sığ bir hissede tavanda 300-500 bin lot ALICI varken bir anda aynı boyutta SATICI oluyor...Yani her şey ellerinde; bu tür kağıtlarda bilanço, finansal tablolar, haberler vs hepsi yalan. Ağalar ne derse o !

En güzeli grafiğe göre teknik seviyeler belirleyip kâr al, gerekirse aşağılardan tekrar al yapmak...Malsız kalırsan da nasip dersin olur biter...YTD

Sayfa 51/56 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •