Sayfa 11/55 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Elimdeki ile devam...6 yıldır elimde zaten bir kısmını satıp durdo ve bak ambalaj almıştım..hepsini satmamak pişmanlık ve rezalet..bu enflasyonda 2 yıldır yerinde sayıyor.. tuvalet kagidi bile tanesi 50 kuruştan tan 6 tl ye geldi....

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

city+fonlar;
    1 kasım : 900 000 lot
    4 ocak : 2 000 000 lot
    11 ocak:2 220 000 lot
    25 ocak:2 210 000 lot

iki haftadır hisse fiyatı sürekli aşağı çekiliyor fakat ortada satılan mal yok.
    mal ettiler tahtayı.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    city+fonlar;

mal ettiler tahtayı.
    İstenilen adete ulaşılamadı mı acaba diye endişemi dile getirmiştim. Nitekim birkaç haftadır bu süreci yaşıyoruz. Lakin, önümüzdeki dönemde bu işin kaymağını yeme zamanı yaklaştı bence.
    Umarım gereken sabrı gösterebilirim

Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    city+fonlar;

mal ettiler tahtayı.
    2 210 000 lot dolaşımın yüzde 21 i. Tahtadaki serseri lotların hepsi toplandı. Kademelerde 10 20 lot var kağıt 39 dan 29 a komik hacimlerle geldi. Hala içinde kalan yatırımcıları dökmeye çalışıyor. 20 m sermayeli düzgün rasyolu kaçtane düzgün yukarı ivmeli bebek şirket kaldı. 200 bin lot ile al satçı çarpmaya çalışıyorlar yazık . Sür de gidelim Üsküdar’ı geçelim )) ytd.

Hari Bankof u anladık da QNB deki gerizekalı baskı yapacam diye mal mal hareketler yapıyor. Böyle giderse yakında kağıdın tahtacısı da değişecektir.

Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Yau bir zaman burada yazan kendisini gedza nin sorumlusu (spegi,manipulatiru iste nederseniz) olarak tanitan bir üfürükçü hokus pokuscu ,ky ya pusu kuran bir namert vardı...ciftlik hikayelerini anlatan bir de onun şakşak cisi grafikci vardı..nerde bunlar...

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    onlar yandı, bitti ,kül oldular....onların artık forumlarda yazacak yüzleri kalmadı..spk dan üst üste cezalar yiyince artık ky dostu değil ,tam bir ky düşmanı oldukları ,forumlarda çeşitli algılar yaparak ky ı söğüşledikleri ortaya çıktı...ky ların çoğu da onların taktiğini çözdü...gaz verdiklerinde aslında satmak istedikleri ,kötülediklerinde ise aslında mal almak istediklerini öğrendi...

bir çok ky bu şekilde davranınca onlara da pek ekmek çıkmadı...speklerin en sevmediği yatırımcı tipi , kurnaz ,açıkgöz ve onlardan önce mal alıp onlardan önce mal satan yatırımcılardır...gedza ve plastikkart yatırımcısı artık pişmeye başlamıştı..onlar da bunu görünce buraları tamamen terk ettiler...

ilerde belki de üçüncü nicklerini alarak tekrardan bazı forumlarda görünmeye başlayabilirler...eski nickleri artık tamamen güven kayıp etti ,işe yaramaz hale geldi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

tabi onlara inanan bazı saf yatırımcılar hala gölün başında elinde ekmeği ile gölün yoğurt olmasını bekliyor... temeli olmayan bir hissede speğe güvenrek beklemek milli piyangodan büyük ikramiyeyi beklemek gibidir...spekler sadece kendilerini düşünürler...ky ya kazandırma dertleri yoktur...eğer bir hissede kontrülü kayıp etmişseler gerekirse yıllarca hisseye hareket getirmezler...ta ki herkes dökülünceye kadar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Şirketlere ortak olma ve satma kararımda hiç bir spek ya da grup etkili olamaz. Aksine, çok takipçili höstadlar yazdıysa elimdeki hissede hep satış yönlü aksiyon alırım. Benim için olmazsa olmaz şirketin temeli ve hikayesi. Teknik analiz de alım satım kararımı etkilemez. Patronun dürüst olmasını da elbette isterim.
    Şimdiye kadar hep böyle yaptım ve çok şükür de genellikle kazandım.
    Bahsettiğiniz arkadaşın alım satım ordinolarında "makul şüphe" nedeniyle ceza kesilmişti diye hatırlıyorum. Kesin, net bir kanıt yoktu SPK kararlarında.
    Dediğim gibi, her halükarda benim kararlarımı artı ya da eksi yönde etkileyecek hususlar değil bunlar.
    "Borsada Tek Başına" olabilen gerçek pay sahipleri olabilmeniz dileğiyle, saygılar...

Sayfa 11/55 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •