Sayfa 15/55 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 113 - 120 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

2021 aralıkdan beri ilk kez 5 gün üst üste yeşil kapatarak tarih yazdı.
    5 günde 2 TL prim yaptı

1047 : *GEDZA 12 Aylık Net Dönem Karı 79,231,820 TL

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    2021 aralıkdan beri ilk kez 5 gün üst üste yeşil kapatarak tarih yazdı.
    5 günde 2 TL prim yaptı
    79 milyon kardan sonra yarın sabah 5 günlük getiriyi direk geri alırlar.
    ben beğenmedim,geçmiş olsun.

4. Hayırlı olsun ilk bakışta fena degil bence ceyreklik 20 ml standart kâr oldu gibi. Kisa vade bilanco icin alan varsa tatmin etmeyebilir tabi Fk 8.54 oldu. Yarin bakariz faaliyet raporunda var mi bir cacik

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Desteğe devam...

Ciro beklentim 330 milyon ₺, yılsonu kâr beklentim 95 milyon ₺ ( +,- 5 milyon ₺ )

YTD
    Net kâr tarafında 5,5-6 milyon Tl kadar "değerleme farkı" beklentim vardı, olmadı. Yatırım amaçlı gayrimenkul hesabı aynı kalmış. Sürprize açık finansalı olmayan nadir şirketlerden esasen. Sırf bu nedenle tutmaya devam...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. "Bu süreçte, yatırımlarımıza da hız kesmeden devam ettirmeyi sürdürdük. Bölgesel Yatırım Teşvik kapsamında inşaatına başladığımız, yaklaşık üç bin metrekare ilave kapalı alanımızı bitirip iskan ruhsatımızı da aldık. Yine söz konusu teşvik kapsamında tamamlamayı planladığımız hattımızı,2023 yılı ilk çeyreğinde bitirmeyi planlıyoruz. Ayrıca, alımını yaptığımız iki adet üretim hattımızla üretim kapasitemizi arttırmayı hedefliyoruz. "

Beyaz eşyaya yönelik Gediz ambalaj yatirimi ilk çeyrek tamamlanacak gibi ekstra makine alimlariyla cam sektöründe de ilerliyorlar.

Gediz plastik inşaatı tamam makine vb alımlara devam muhtemelen bu taraf 2023 sonuna kalacak.

Açıkçası satan satsın faaliyet raporunu okumanızı tavsiye ederim yatirimlardan bahsetmişler. Rakamlara cok bakmadim bile Yatirimlar bu kadar somutlasmisken en fazla 1 yil daha bezdirir isterse 20-25 e ceksin secim doneminden sonra tek hisse Gedza veya arti bir yanina devam.

7. Artan maliyetlere, enflasyona ve finansmana erişim zorluğuna rağmen,2022 yılında yatırımlarımıza devam ettik. GES ile ilgili yatırımımızı hem Gediz Ambalaj A.Ş hem de bağlı ortaklığımız Gediz Plastik A.Ş için tamamladık. Toplamda 3843 KW kurulu gücümüzle ,her iki fabrikamızda da enerji ihtiyacımızın önemli bir kısmını karşılayabilir durumdayız.

Enerji arzında ortaya çıkan sıkıntıların yanında, başta Avrupa olmak üzere, ihracatımızı daha kolay ve rekabetçi yapabilmek için gerekli olan Yeşil Mutabakat ve Karbon Ayak izi konularında ön almak adına bu yatırımların çok değerli olduğu kanaatindeyim. Gediz Ambalaj A.Ş.ne iki, Gediz Plastik A.Ş.ne bir adet yeni üretim hattı daha aldık ve Avrupa'nın en büyük pp oluklu levha üreticilerinden biri olma noktasındaki pozisyonumuzu daha da güçlendirdik.
    Faaliyet Raporu "Başkanın Mesajı" bölümünden...

İlk defa derli toplu bir faaliyet raporu okudum. Bu defa gayet profesyonelce yazılmış...

*

Yeni yatırımcılar için hatırlatma:

https://www.hisse.net/topluluk/showt...93#post6198293

https://www.hisse.net/topluluk/showt...52#post6198552
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8. Bu şirket şaşırtmadı... yönetim kurulu üyeleri hep yuksek rakamlarla maaş alıyor hem yönetim gideri çok har vurup harman savunmuşlar......bir de büyük ihtimalle çoğu hırsız olabilir....genel müdürü tam fırıldak..... Başına eşek koysan bu şirket daha iyi bilanço açıklar ..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 15/55 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •