Sayfa 40/55 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 313 - 320 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

https://www.youtube.com/watch?v=gOTYz4KK9Qk
    ismail bey yayında bir arge ürününden bahsediyor ... bu son faaliyet raporunda da yeni bina için iskan alındığı belirtimişti...
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1185729

https://www.tradingview.com/x/kudgv9FW
    beklemeye devam ytd
    Son düzenleme : HATAKE; 29-09-2023 saat: 10:33.
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

2. Gedosun.Spegi hep bana rab bana diyor çek yukarı.sonra vur aşağı ky.nasil olsa basayım aşağı verecekler diyorsun
    Sende viran yok be sipek.unutma ölümde var milletin ahını alma serbest bırak kagidi hak ettiği yere gitsin.birileri çıkar metindeki donunu da alır bakar kalırsın utanmaz zipek.ytd.gedosla muhabbet ettim o kadar.ytd.nokta

3. bu sermaye bu fiyat bu tarz sanayi hissesi kalmadı tahtacı neyin kafasını yaşıyorsun...

Tera menkulde pisliğin biri sürekli 31 lot işlem yaparak bizlere bişeyler söylemeye çalışıyor galiba.

5. 2023 yılı bitiyor otomotiv yatırımından haber yok. Bağlı ortaklık kapalı alanını 5 katına çıkaran yatırım yaptı ana şirket de ufak tefek yatırımlar yaptı ciroda kayda değer bir gelişim olmadı.

Şirketin şeffaflığında sorun görmüyorum ama yatırımlar çok ağır ilerliyor.

6. Oyle 3. ceyrek aciklanacak çağ atlatacak projeden bahsediyorlardi ondan da ses seda yok. Ama 3 vakte birseyler degisir diye düşünüyorum. 0.50-60 usd arasina gelirse ben toplarim

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Oyle 3. ceyrek aciklanacak çağ atlatacak projeden bahsediyorlardi ondan da ses seda yok. Ama 3 vakte birseyler degisir diye düşünüyorum. 0.50-60 usd arasina gelirse ben toplarim
    Eski dost ahmet kardesim gedzayi tamamen ölmesini bekliyorsun.bu gedza daha hareketine başlamadı yakındır düğmeye basarlar gerçi sen gedzanin tamamını elden çıkaramazsın.gedza adım adım yolunu bulacaktır şu dokuz aylık blanco bir gelsin önümüzü bir görelim.
    Bakarsın şirket petrol veya bir maden buldum diye bir kap gönderebilir geleceğin devasa sirketi olabilir .bunlar benim görüşlerim fakat bu gedzanin onu açıktır.neyse sen benden gedzayi daha iyi bilirsin kal saglicakla .kazancin daim olsun.ytd..

8. Cemal abi ana hissem gedza zaten sıkıntı yok. Borcsuz sirket net karlar artmaya devam edecek hemfikiriz. Ucuz kaldikca eklemeye devam ederim. maden bulmasina gerek yok yatirimlar devam etsin büyüsün bizde buyuruz. O buyudukce biz tutmaya devam ederiz.
     Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Eski dost ahmet kardesim gedzayi tamamen ölmesini bekliyorsun.bu gedza daha hareketine başlamadı yakındır düğmeye basarlar gerçi sen gedzanin tamamını elden çıkaramazsın.gedza adım adım yolunu bulacaktır şu dokuz aylık blanco bir gelsin önümüzü bir görelim.
    Bakarsın şirket petrol veya bir maden buldum diye bir kap gönderebilir geleceğin devasa sirketi olabilir .bunlar benim görüşlerim fakat bu gedzanin onu açıktır.neyse sen benden gedzayi daha iyi bilirsin kal saglicakla .kazancin daim olsun.ytd..

Sayfa 40/55 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •