Sayfa 24/55 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 185 - 192 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Bedelsiz hayırlı olsun. Hiç istemiyordum ama sirket bedelsiz yapa yapa gidecek muhtemelen yatirimlarla yola devam edecek. Sirketin otomotiv yatirimindan farkli yatirimlarla buyumeye devam edeceğini düşünüyorum. Sonuçta 20- 25 tldan 2021 de Norvec varlık fonu bosuna almadi Yatırımlar biterse 2025-26 da temettü vermeye de baslarlar heralde. O zamanları gormem muhtmelen ama buyume ve yatırımlar artarak devam ederse fikrim değişebilir. Bedelsizin olumlu olumsuz fiyat uzerinde etkisi olacağını düşünmüyorum.
    Görürsün ortak daha 18 yaşındasın gedza çok çalışacak çok.bedelsiz versin önemli değil yıl sonu kari iyi gelir yola devam .ytd

2. Sağol Cemal abi ama yaş biraz fazla. Satmadan kalabilir miyiz manasında soyledim. Büyümeye ve ileride temettu vermeye devam ederse bizde tutmaya devam ederiz bizi emekli bile edebilir diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Görürsün ortak daha 18 yaşındasın gedza çok çalışacak çok.bedelsiz versin önemli değil yıl sonu kari iyi gelir yola devam .ytd

3. Gunaydın calı arkasındakı arkadaslar yazan yok cızen yok gedza kendı halınde dansmı yapıyor
    bırazda calı arkasından cıkında gedzanın gelecegının analızını yapın.kalın saglıcakla gedzasız kalmayın.nokta.ytd...

4. Cemal abi buradayız eski yatırımcıların yazacak biseyi kalmadi bu saatten sonra paranin bu tarz hisselere gelmesini bekleyecegiz. Faaliyet raporunda nisan ayinda rekor satış adetlerini yaptiklarini yazmışlardı. Otomotiv yatirimi da sene sonu tamamlanirsa guzel gunler bekliyor bizi. Beklemeye devam şimdilik.
     Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Gunaydın calı arkasındakı arkadaslar yazan yok cızen yok gedza kendı halınde dansmı yapıyor
    bırazda calı arkasından cıkında gedzanın gelecegının analızını yapın.kalın saglıcakla gedzasız kalmayın.nokta.ytd...

5.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Gunaydın calı arkasındakı arkadaslar yazan yok cızen yok gedza kendı halınde dansmı yapıyor
    Geçmişte herşeyi anlattık.Yatırımcı olduğumuz için sabırla bekliyoruz.Yeterli sabrı olmayanlar bu hisseden ekmek yemesi zor
    .Bu hissede yatırımcı olan bir kaç kişi dışında eskilerden kimse kaldığını zannetmiyorum.Zor bir tahta olduğünü geçmişde defalarca yazmıştım. Biz geçmiş 5 yılda olduğu gibi gelecek 5 yıldada burada olacağız.

Son sözüm tekkeyi bekleyen çorbayı içer.

6.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Cemal abi buradayız eski yatırımcıların yazacak biseyi kalmadi bu saatten sonra paranin bu tarz hisselere gelmesini bekleyecegiz. Faaliyet raporunda nisan ayinda rekor satış adetlerini yaptiklarini yazmışlardı. Otomotiv yatirimi da sene sonu tamamlanirsa guzel gunler bekliyor bizi. Beklemeye devam şimdilik.
    Nisan ayı rekor satışı Gediz Plastiğe ilişkin. Zaten yatırımın büyüğünü ana şirkete değil oraya yapıyor.

7. Dediginizi kontrol etmedim ama gediz ambalaj tarafinda da satışlarin iyi olduğunu düşünüyorum. Otomotiv yatirimi yavas olsa da en gec 2024 te tamamlanip anlasma haberleri düşecektir. O zaman da bunlari satış firsati olarak kullanmasi gerek yani yaklaşık 1 yil surecek bir trendin baslangicinda olabiliriz değilsek te sene sonuna dogru baslar fazla vakti yok bence.

Sn Elliot kazandiracak şüphemiz yokta 2021 deki zirveyi enflasyona karşı korumasi için 100 lira falan olmasi lazim hadi dibini baz alalim 15 tl alsak 60-70 tl olmasi lazim seneye bu rakam 120-130 tl olacak belki. Surec cok farkli ama belli yerde satmazsak kazandik diyemiyoruz tekkeyi bekleyen corbayi icerde kac corba icecegi ne zaman beklemeye başlayacağıyla alakali.
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Nisan ayı rekor satışı Gediz Plastiğe ilişkin. Zaten yatırımın büyüğünü ana şirkete değil oraya yapıyor.

Alıntı Originally Posted by elliot41 Yazıyı Oku
    Geçmişte herşeyi anlattık.Yatırımcı olduğumuz için sabırla bekliyoruz.Yeterli sabrı olmayanlar bu hisseden ekmek yemesi zor
    .Bu hissede yatırımcı olan bir kaç kişi dışında eskilerden kimse kaldığını zannetmiyorum.Zor bir tahta olduğünü geçmişde defalarca yazmıştım. Biz geçmiş 5 yılda olduğu gibi gelecek 5 yıldada burada olacağız.

Son sözüm tekkeyi bekleyen çorbayı içer.

Sayfa 24/55 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •