Sayfa 47/55 İlkİlk ... 374546474849 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 369 - 376 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    *Gediz Ambalaj/Özdoğan: Daha inovatif katma değerli ürünlerle piyasada varolmak istiyoruz- Bloomberg HT
    “Büyütmek istediğimiz asıl pazar cam ambalaj pazarı. Büyük oyunculara tedarik edebilmeniz için yüksek kapasitelere ihtiyacımız var. 2024’te kapasite artışlarına çalışacağız. Buradaki hedefimiz dış piyasaya, ihracata yönelmek olacak. Amacımız; katma değerli ürünler üreterek, teknolojiyi kullanarak niş pazarlarda ilerlemek. Kapasitemizi büyütüp, daha inovatif ürünler üreterek bu pazarda var olmak istiyoruz.”

2.  Alıntı Originally Posted by Trade34 Yazıyı Oku
    ismail beyin videosunu nereden seyredebilirim?

3.  Alıntı Originally Posted by Hakos Yazıyı Oku
    Forum sessiz benim gibi eski yatirimcilar cali arkasindan izlemeye devam ediyor. Bu rasyo ve fiyatlarda istikrarli bir sekilde yonetilip ivmesi yukari olan baska bir sirket var ise soyleyin oraya gidelim. ))) Fonlar elindeki mali gunden gune arttiriyor. Oyun icinde oyuna devam.Lotun toplanmasi iyidir. Yeni bir oyuncuya zamani geldiginde toplu bir sekilde teslim edilir. Gayrimenkul islerim icin satmis oldugum 30.xxx lotu 21 uzerinde yerine koydum. 330.xxx ile devam ediyorum. Benim icin buralar dip seviyedir. Olurda altina sarkarsa diye 100.xxx lotluk bir yedek akce ayirdim. Al satla isim olmaz malin ustune yatar senelerce beklerim.Kemik yatirimcilarin olmasi ve sirketin de oyunun icinde olmasi ile muazzam hareketlerin olacagini varsayiyorum.Enflasyonist ortamda bu sermaye ile boyle lotu toplu bir sirketi heleki bu rasyolarla burda birakmazlar. Sirket benim gozumde 1.70 pd ile islem goruyor yeniden degerlemeler ile 598.916.367 MILYON TL OZKAYNAK OLMASI GEREKMEKTE. Lotu toplandi gunluk hacimler tatmin edici filmin sonuna kadar seyirci olmaya devam. Bu hissede zamaninda buyuk emegi olan Jackalav Serkan Abimizi 2. ceyrek bilancosunda yapmis oldugu 600.xxx lot civari alis ve yeni sahibine tavandan birakis tradesi harici kagitta pozisyon alip guzel bir yatirimciliga davet ediyorum ) Hissede dolasan lot ne kadar azalirsa lotlar bir okadar dahada degerlenir. Kendisi bunu benden daha iyi biliyor.Yeni yatirimcilarin bu seviylerden gelmesi ile ivmenin dahada hizlanacagi dusuncesindeyim . Herkese bol kazanclar Slmlr . YTD.
    Bu kadar lotu alan buralarda olmaz 1....Bu kadar lotu tahta sahibi yedirmez 2.....Alırsan hisse gitmez3....Güldürmeyin kendinize...

4.  Alıntı Originally Posted by TOPİTOP Yazıyı Oku
    Bu kadar lotu alan buralarda olmaz 1....Bu kadar lotu tahta sahibi yedirmez 2.....Alırsan hisse gitmez3....Güldürmeyin kendinize...
    Forumda şu kadar lotum var diye yorum yapanları ciddiye almamak lazım. Ama dediği miktar çok değil.

Alıntı Originally Posted by TOPİTOP Yazıyı Oku
    Bunlar geçmişte kalan şehir efsaneleri, endeks giderken ya da beklenenden çok daha iyi gelişmeler olunca hisse gider. Gerçek borsa yatırımcısı elindeki hisse sayısını ve alıp sattığı zamanı söylememeli zaten merak eden de yok. Sermayesinin yüzde 5'ini aşmayan hisse bulunduranları SPK'da merak etmiyor.

6. ekonomilerin açılması ve cam sektörüne inovasyon ürünleriyle güzel ciroları yakalayabilir, finansallar bu şartlarda çok temiz

7. Bu piyasada...Bedavadan hallice...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 47/55 İlkİlk ... 374546474849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •