Sayfa 46/55 İlkİlk ... 364445464748 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 361 - 368 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    tahtayı yapanlar piyasanın en büyük orçolarından...başka sebep yok.
    Bir gün ellerine verirlerse çok güzel olur orçoların. Aynı orçolar bir zamanlar jantsa da vardı, şirket hisse alımı yapınca fitilini ateşledi fiyatı 30 kat arttı. Üç yıldır bu kağıtta bekliyorum, bununda sonu jantsaya benzer inşallah. Bak ambalaj kabaca 70-80 aralığında ne eksiği var gedzanın bak ambalajdan.

2.  Alıntı Originally Posted by hasan basri Yazıyı Oku
    Bir gün ellerine verirlerse çok güzel olur orçoların. Aynı orçolar bir zamanlar jantsa da vardı, şirket hisse alımı yapınca fitilini ateşledi fiyatı 30 kat arttı. Üç yıldır bu kağıtta bekliyorum, bununda sonu jantsaya benzer inşallah. Bak ambalaj kabaca 70-80 aralığında ne eksiği var gedzanın bak ambalajdan.
    Hareketi Jantsa gibi olur muhtemelen ama 4-5 sene sürer.

Ben 1 yıl sabredebildim arkadaşlar. Adamlar hiç kimseyi istemiyorlar tahtada resmen.

Hoşçakalın, bol kazançlar...

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. 30.xxx alim ile bismillah dedik. Faizlerin yuzde 50 leri buldugu sirketlerin nakite erisemedigi bu ortamda borcu olmayan istikrarli bir sekilde buyume gosteren ve yatirimlarin meyvesini almaya baslayan GEDZA ya onumuzdeki donemde ragbet artacaktir. Cok slmlr YTD.

Tüm forumdaslara sağlıklı mutlu seneler
    Gediz ambalajın sitesinde sirketin 10bin ortagin bir araya gelmesiyle kuruldugu yaziyor... buyük ortağı olarak da gediz madencilik görünüyor... yanilmiyorsam bu şirket de sarkuysan ve isbir gibi kişilerin bir araya gelerek kurdukları bir şirket... acaba sirketin yonetim kurulu nasıl oluşuyor ileriki dönemler için ortaklar arasi anlaşmazlıklar vs riski var mi diye kidemli ortaklara sormak istedim
    Tekrardan herkese iyi seneler dilerim
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

*Gediz Ambalaj/Özdoğan: 2024 için finansman ihtiyacımız olmayacak- Bloomberg HT

*Gediz Ambalaj/Özdoğan: Daha inovatif katma değerli ürünlerle piyasada varolmak istiyoruz- Bloomberg HT

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    *Gediz Ambalaj/Özdoğan: 2024 için finansman ihtiyacımız olmayacak- Bloomberg HT
    “Ekim ayından itibaren finansal olarak pozisyonlarımızı aldık. 2024’te finansman ihtiyacımız olmayacak. 2024 sonu itibariyle doları 35 lira bandında değerlendirdik. Pozisyonlarımızı buna göre aldık. Faize gelince, max 50% bandında kalacaktır, üzerine çıkarsa piyasalar için sıkıntılı olacaktır. Bu faiz döviz durumu 9. 10. aya kadar bu şekilde devam edecek diye planlama yapıyoruz. 9. ve 10. aydan sonra faizlerin gerileyeceğini düşünüyorum. Karamsar değiliz dememin sebebi bu.”

Sayfa 46/55 İlkİlk ... 364445464748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •