Sayfa 27/56 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 447 madde; 209 - 216 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Teşekkürler bilgilendirme için ...

2. Gediz Plastik'in otomotiv yatırımı hakkında bilgisi olan var mı? 2020 sonunda o zamanki kurla 5.5 milyon dolarlık yatırım teşvik belgesi aldı. Gediz Plastik mevcut kapalı alanını 5 katına çıkardı. Aradan 3 yıl geçmesine rağmen bu yatırımdan ses çıkmadı. Bir de bu yatırım daha önce hiç üretmediği bir ürüne mi yönelik? Ben bu yatırımı şirket için level atlama olarak gördüğüm için önemsiyorum.

3. Selam herkese.Bugün tekrar aldım portföye ...
    Daha önce kaçtan aldım verdim bulamadım geçen yıldı. Her neyse USD olarak ucuz kalmış. Şişecam tedarikçi ve yatırımları vardı. dursun bakalım bilanço güzel gelir küçük firma sermaye az. Önceki zirvenin hala altında

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hosgeldiniz mantikli tercih 1 usd civari dipleri oldu, kriz veya buyuk duzeltme olmazsa oralari gormez bir daha heralde. İlk ceyrek Faliyet raporunda çalışan sayısı 28 kişi artmış, Gediz p. nisan ayinda rekor satış adedine ulaşmış gibi bilgiler vardi. Otomotiv yatırımı da var. Bu hissenin buralarda kalmasi şaşırtıyor ama Banka ve enerjilerde yarim kalan işlerini tamamlasinlar 3 vakte kadar buralara da gelirler heralde. Fonlar da ilgisini kesmis gibi bu aralar merakla izlemeye devam ediyorum.

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 09/08/2023 tarih ve 2023-16 sayılı kararı ile 'Yönetim Kurulu üyeleri Sn. İbrahim BAŞOL
    başkanlığında
    toplanarak, Şirketimizin 20.06.2023 tarih ve 2023/14 sayılı Yönetim Kurulu Kararının
    yerine geçmek
    üzereaşağıdaki kararları almıştır.Şirketimizin 12.06.2023 tarihinde gerçekleştirilen 2022
    yılına ait Olağan Genel
    KurulToplantısında kabul edilen ve 16.06.2023 tarih ve
    2023/13 sayılı yönetim kurulu kararı ile alınan sermaye
    artırımıişlemlerine
    ilişkin olarak, 19.06.2023 tarihli ve YMM 01/2023-29 sayılı yeminli mali
    müşavirlik raporu ile
    tasdikedildiği üzere, 105.000.000,00 TL mevcut Kayıtlı
    Sermaye Tavanı içinde kalmak üzere Şirketimiz çıkarılmış ve
    ödenmiş
    sermayesinin 23.328.000,00 Türk Lirası’ndan 46.656.000,00 Türk Lirası’na
    artırılmasına ilişkin olarak yapılan
    tetkikte,sermayeye eklenmesi planlanan
    23.328.000,00 Türk Lirası tutarındaki 2022 yılı Dönem Net Kârının 16.06.2023

tarihindesermaye hesabına aktarımının yapıldığı ve bedelsiz sermaye artırımı
    işlemlerinin tamamlandığı tespit
    edilerek'a)Şirket sermayesini
    oluşturan paylardan' 233.280 adet imtiyazlı (A) grubu pay karşılığı 233.280 adet (A)
    grubuyeni pay' 23.094.720 adet
    imtiyazsız (B) grubu pay karşılığı, 23.094.720
    adet (B) grubu yeni pay ihdasının
    usule
    uygun şekilde dağıtımı için gerekli iş ve işlemlerin yapılmasına,b) Sermaye artırım
    işlemlerinin tamamen ve
    usulüneuygun olarak sonuçlandığının Sermaye Piyasası Kurulu’na bildirilmesine,c) İhraç belgesinin ve
    şirket Esas
    Sözleşmetadil metninin ‘’Sermaye ve Paylar’’ başlıklı 6. Maddesinin onaylanması için Sermaye
    Piyasası Kurulu’na
    başvurulmasına, Yönetim Kurulumuzca Oybirliği ile karar verilmiştir.
    Gediz Ambalaj
    Sanayive Ticaret A.Ş.

6. Jackalavin bahsettigi guzel haberlerden biri sanırım 3. ceyrekte aciklanacak bir proje var Sosyal medyada da bir yatirim danismani bahsetti. Umarim bahsettikleri gibi guzel bir projedir ve fiyatlamaya etki eder yoksa patron yeni urun box pom gibi bisey paylasirsa pek bir etki olmaz. Bu proje 3. ceyrekte aciklanacaksa kaldi 50 gun. Bilanco oncesi genelde yukari yapardi bu sefer isler degisti mal toplamaya calisiyorlar galiba. bende boyle bir izlenim oluştu. 100 ml ciro 25 ml civari net kar beklentim var . boyle bir bilanco gelirse yavas yavas yukari devam ederiz. Bu donem net karlari tutturmak cok zor tabi ama sermayesi kadar net karlar standart olmali artik.

7. İkinci çeyrekte 100 milyon hatta biraz üzeri ciro gelebilir.. Çeyreklik kar 30 milyona yaklaşabilir.

8. umarım dediğiniz gibi olur sizin tahminler temkinli olur genelde
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    İkinci çeyrekte 100 milyon hatta biraz üzeri ciro gelebilir.. Çeyreklik kar 30 milyona yaklaşabilir.

Sayfa 27/56 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •