Sayfa 26/56 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 445 madde; 201 - 208 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Samet gardaşim basa donme adam satiyorum dedi satti gitti o zaman muhtemelen yerini de aldi alıyor. Burda bir yamugu olmadı Pkart ayri bir hikaye.
    Gedza ne olur ne bekliyoruz onlari konusalim.

2. Rekor ciro gelecek, parite senin lehine yatirimlar bitecek 6 aya sen hala 2021 fiyatinda takil bakalım. Bilanco oncesi satmak uzere ek ilave yaptim bakalim ne olacak...

3.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Rekor ciro gelecek, parite senin lehine yatirimlar bitecek 6 aya sen hala 2021 fiyatinda takil bakalım. Bilanco oncesi satmak uzere ek ilave yaptim bakalim ne olacak...
    Rekor ciro beklentinizin sebebi nedir? Ben ciroda çok ciddi bir yükseliş beklemiyorum. Kurdan dolayı biraz artar.

4. Rekor ciro olarak bende uçuk kaçık birsey beklemiyorum ama Nisan ayinda rekor satış adetlerine ulaşmaları enflasyon kur beyaz esya satış artışları derken ceyreklik 100 ml uzeri ciro gayet makul bir beklenti. Bu da rekor oluyor 3. ceyrekte uzerine en az yuzde 30 daha koyacağını düşünüyorum. 2024 te enflasyon, kur ve yeni yatirim hareketiyle 800 ml ciroyu rahatlikla yakalayabilecegini düşünüyorum. Kar marjlari gedzanin iyi durumda %20-25 arasi bakkal hesabimi yapiyorum.
    Bu benim görüşüm tabi dediginiz gibi ciroyu 2 ye katalayacak gibi algilandiysa yanlis anlasilmasin lutfen asil artis muhtemelen 3. ceyrek olacak.
    Ben teknik olarakta yeni bir trende girdiğini veya yakinda girecegini düşündüğüm için alim yonunde hareket ediyorum. secim oncesi 19 tl da firsatti buralarda firsat bence. 1 usd alti artik zor olsa da benim icin ekleme firsati olur. Kotu gunlerin geride kaldığını düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Rekor ciro beklentinizin sebebi nedir? Ben ciroda çok ciddi bir yükseliş beklemiyorum. Kurdan dolayı biraz artar.

5. Merhaba arkadaşlar aranızda yeni katıldım ... Grafik olarak çok düşük kaldığı için 22 lerden maliyetlendim Hissenin temeline çok hakim değilim formu okurken araba yatırımı , sisecamla ortaklık gibi bazı yazıları gördüm... Bunları öğrenebileceğim link falan bir şey var mı ? yada bana 2-3 cümle ile olan hikayeyi anlatabilir misiniz şimdiden teşekkürler

6. Hosgeldiniz aklimda kalanlari basitce yazayim. Bunları faaliyet raporlarindan teyit ederseniz iyi olur. 2023 te bitmesi beklenen otomotiv yatırımı (yanmaz levha uretimi sanirim) ve beyaz eşya için kapasite arttirim yatirimi vardi. Beyaz esya ile ilgili olanlar tamamlandi sanirim. Yatirim tesvik belgesinde yanlis hatirlamiyorsam otomotiv yatirimi icin istihdam 80 kisi yaziyordu. Arada Sise işi çıkınca ona agirlik verip ek makine aldilar falan filan işte. Belki yatirimlarin tamamlanmasi 2024 e sarkar yavas ilerliyor. Yuzde 40 civari sanirim ihracat orani var. Portfoyde kesinlikle yer almali bence.

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Hosgeldiniz aklimda kalanlari basitce yazayim. Bunları faaliyet raporlarindan teyit ederseniz iyi olur. 2023 te bitmesi beklenen otomotiv yatırımı (yanmaz levha uretimi sanirim) ve beyaz eşya için kapasite arttirim yatirimi vardi. Beyaz esya ile ilgili olanlar tamamlandi sanirim. Yatirim tesvik belgesinde yanlis hatirlamiyorsam otomotiv yatirimi icin istihdam 80 kisi yaziyordu. Arada Sise işi çıkınca ona agirlik verip ek makine aldilar falan filan işte. Belki yatirimlarin tamamlanmasi 2024 e sarkar yavas ilerliyor. Yuzde 40 civari sanirim ihracat orani var. Portfoyde kesinlikle yer almali bence.
    Dostum yine dokturmussun gedos gedosluk yapsada mızrak cuval sığmaz o çuval patlar sagliklar bol kazançlar sıcaklara karşı önlem al saglicakla kal gedzasiz kalma.nokta.ytd

8. Yok Cemal abi basit bilinen seyler belki faydası olur diye yazdim. İnşallah trendini bozmazda 9ay 1 yil keyfini sure sure devam ederiz 3-5 vakte de buralar kalabaliklasir bence.

Sayfa 26/56 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •