Sayfa 36/55 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Gecen sene martta 51000 lot civari almisti cokta seyetmeyin

2.  Alıntı Originally Posted by DRİSO Yazıyı Oku
    ana ortak neden satıs yapar anlamak mumkun değil, 20000 lotluk paraya mı ıhtiyacı var
    Zamanında 2020 idi sanırım gedza 11 tl iken 20.000 lot satılmıştı , piyasa ; patron mal satıyorsa tahtaya girilmez o tahta gitmez diyordu ….
    Sonra gedza 50tl oldu
    Geçmişden yaşanmışlıkdan küçük bi not olsun buraya….tabiki bunu örnek alıp aynısı olacak diyemeyiz ama çok da bu satışlara takılmamak lazım
    Saygılarımla

Klasik her bilanço sonrası basarlar Gedza ya tezinin aksine, "bu bilançoya bu seviyeleeden her zaman alıcı gelir" demiştim.
    Oyuncu olanların işi zor, volatilite artabilir her 2 yöne. Lakin finalin, yatırımcı olacaklar için iyi olacağını düşünüyorum geçmiş 2 senenin aksine.
    Bir yandan serbest nakit akışı üretip, diğer yandan özkaynaklarla yatırımlara devam eden ihtiyatlı şirketimizin değeri, özellikle finansman bulmanın zor olduğu şu dönemde daha da iyi anlaşılacaktır. Beklenilen yatırımların neticelenmesi, ciroya katkı sağlamaya başlayınca - özellikle 2024 bilançolarında bu katkı gelecektir diye düşünüyorum - hem faaliyet karlılığı artacak, hem de net kar artacağından bu piyasa değerleri komik kalabilir tabi.
    Gedza, bir büyüme şirketidir ama büyürken de kendi kaynaklarını kullanan ihtiyatlı giden bir firmadır.
    Umarım, meyveleri yeme zamanı gelmiş ve cefa çeken tüm ortakların sefa dönemi gelmiştir.

Düşüncelerim şahsıma ait olup, yanlı düşünüyor da olabilirim. Yatırım kararlarınızı kimsenin etkisinde kalmadan kendi süzgecinden geçirerek veriniz lütfen.

Saygılar

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bekliyorduk şaşırtmadı. RSI zirvesinden gevşedi,normaldir. 20 günlük ortalamadan uzaklaştı, arayı kapatmak için buralarda biraz oyalanacaktır diye tahmin ediyorum. Bu arada,
    Relax..
    Cool :;;;

kelimelerini görsek fena olmazdı.

5. Yağmur yağıyor Terki joe camdan bakıyor, aniden koşu başlıyor havucu gören esnaf saldırıyor artık bu tutulmaz yetişen alıyor acıkta bana ver hişşşşt Eblek falan filan derken o ne? Gün içinde 47 lerden 42 lere zart ya da zırt diye düşürülür mü yahu? Şakir abi sözde bilmem ne indikatörü satış vermiş de bu yüzdenmiş oynaklık diyerek kafa ütülemiş.
    Terki joe yer mi bu kuru lafları ? Hucum borusunu çaldılar bir kere dönmem geriye o uyursa ben de uyurum o giderse ben de giderim yeter ki piyasa bozulmasın halka arzlar bitmesin heves artsın heves demiş. Dur bakalım nolcek ? Ytd

Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Yağmur yağıyor Terki joe camdan bakıyor, aniden koşu başlıyor havucu gören esnaf saldırıyor artık bu tutulmaz yetişen alıyor acıkta bana ver hişşşşt Eblek falan filan derken o ne? Gün içinde 47 lerden 42 lere zart ya da zırt diye düşürülür mü yahu? Şakir abi sözde bilmem ne indikatörü satış vermiş de bu yüzdenmiş oynaklık diyerek kafa ütülemiş.
    Terki joe yer mi bu kuru lafları ? Hucum borusunu çaldılar bir kere dönmem geriye o uyursa ben de uyurum o giderse ben de giderim yeter ki piyasa bozulmasın halka arzlar bitmesin heves artsın heves demiş. Dur bakalım nolcek ? Ytd
    Hangi kuru lafları yermi? bence yazıyı tekrar oku bakalım ne diyor?
    Sat mı demiş?
    Al mı demiş?
    yok şakirmiş, yok eblekmiş....
    Bi Lafontenden masalımız eksikti

7. Seninde mi adın Şakir? Bizim Şakir abi Terki joe nun kayınbiraderinin kankasıdır işi gücü teknik analiz de indikatör takip ederek bizimle kafa bulmaktadır inanmıyoruz ama arada sırada tutturuyor Eblek de ona çok kızıyor benim gibi ama napalım seviyoruz onu he he diyoruz sen neden alındın ki onu anlamadık Ytd

8. Şakir abi senin şarap çanağına Şili biberi dökeyim tuvalette kıvrım kıvrım kıvranasın yandım anam diye bağır sesin taaaa Gediz den duyulsun bilmem ne indikatörünün gösterdiği istikametin dibine kibrit suyu dökeyim terki joe sabahtan beri ağlıyor susturamıyorum yaw beğendin mi yaptığını tahtacı ile paslaşıyorsun ayıp ayıp?ytd

Sayfa 36/55 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •