Sayfa 39/55 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 305 - 312 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Herşey çok güzel olmadı bedelsiz verdi şimdilik patinaj yapıyor ama gözü aşağılarda ytd

2. Gedza bedelsiz verdi de k/y orta/y ya ne verdi? Bilen var mı?
    Yok atan atana
    Ytd

3. Bu kağıtta neden baskı var, birileri aşağıya çekip toplamak amaçlı mı bu baskıyı kuruyor ? yoksa şirket ile ilgili olumsuz bilmediğimiz bir şey mi var? Konu ile ilgili bilgisi veya görüşü olan yazarsa aydınlanmış oluruz. Şimdiden teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Bekliyorduk şaşırtmadı. RSI zirvesinden gevşedi,normaldir. 20 günlük ortalamadan uzaklaştı, arayı kapatmak için buralarda biraz oyalanacaktır diye tahmin ediyorum. Bu arada,
    Relax..
    Cool :;;;

kelimelerini görsek fena olmazdı.
    RSI zirveden aşağı döndüğü gibi şimdide yukarı dönüş zamanının geldiği yerdeyiz. Endekse uyarda daha aşağı sarkarsa teknikte sıkıntı çıkacaktır.
    Herkese bol kazançlar.

5. Gedzanin babaları nerelerdesiniz illa gedza saha kalkınca mi yazıp çizeceksin iz bizler babalar gibi satmadan ekrana bakmadan ikinci bedelsizide sandığa kilitledim.tek merak ettiğim Eliot dostum ara sıra yazar Di sağlığı nasil merak ediyorum inssallah iyidir.gedzasiz kalmayın. Gedzanin manyak hareketlerini galeye almayın vakti sattı gelince basar gider.nokta.ytd degildir çünkü düşe kalka gidiyoruz aya.........?

6.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Gedzanin babaları nerelerdesiniz illa gedza saha kalkınca mi yazıp çizeceksin iz bizler babalar gibi satmadan ekrana bakmadan ikinci bedelsizide sandığa kilitledim.tek merak ettiğim Eliot dostum ara sıra yazar Di sağlığı nasil merak ediyorum inssallah iyidir.gedzasiz kalmayın. Gedzanin manyak hareketlerini galeye almayın vakti sattı gelince basar gider.nokta.ytd degildir çünkü düşe kalka gidiyoruz aya.........?
    Merhaba Cemal Bey, Ben iyiyim sağlığım yerinde bir sorun yok.Yatırımcı olduğum için sabırla beklemeğe devam ediyorum.Forumda fazla yazmıyorum.Umarım sağlığınız sizinde iyidir.

Tüm yatırımcı dostlara bol kazançlar dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Gedzanin babaları nerelerdesiniz illa gedza saha kalkınca mi yazıp çizeceksin iz bizler babalar gibi satmadan ekrana bakmadan ikinci bedelsizide sandığa kilitledim.tek merak ettiğim Eliot dostum ara sıra yazar Di sağlığı nasil merak ediyorum inssallah iyidir.gedzasiz kalmayın. Gedzanin manyak hareketlerini galeye almayın vakti sattı gelince basar gider.nokta.ytd degildir çünkü düşe kalka gidiyoruz aya.........?
    beklemeye devam cemal bey..

8.  Alıntı Originally Posted by elliot41 Yazıyı Oku
    Merhaba Cemal Bey, Ben iyiyim sağlığım yerinde bir sorun yok.Yatırımcı olduğum için sabırla beklemeğe devam ediyorum.Forumda fazla yazmıyorum.Umarım sağlığınız sizinde iyidir.

Tüm yatırımcı dostlara bol kazançlar dilerim.
    Cok tessekurler sağlığımız şimdilik iyidir yaş malum 65
    Yinede dostların iki satir arada bir yazmaları bizlere güç vermekte sagligin yerinde olduğuna gerçekten sevindim malum gedzada gelecek güzel haberleri bekliyoruz.tekrar görüşmek uzre saglicakla kalin
    .ytd

Sayfa 39/55 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •