Sayfa 45/55 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 353 - 360 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Forum sessiz benim gibi eski yatirimcilar cali arkasindan izlemeye devam ediyor. Bu rasyo ve fiyatlarda istikrarli bir sekilde yonetilip ivmesi yukari olan baska bir sirket var ise soyleyin oraya gidelim. ))) Fonlar elindeki mali gunden gune arttiriyor. Oyun icinde oyuna devam.Lotun toplanmasi iyidir. Yeni bir oyuncuya zamani geldiginde toplu bir sekilde teslim edilir. Gayrimenkul islerim icin satmis oldugum 30.xxx lotu 21 uzerinde yerine koydum. 330.xxx ile devam ediyorum. Benim icin buralar dip seviyedir. Olurda altina sarkarsa diye 100.xxx lotluk bir yedek akce ayirdim. Al satla isim olmaz malin ustune yatar senelerce beklerim.Kemik yatirimcilarin olmasi ve sirketin de oyunun icinde olmasi ile muazzam hareketlerin olacagini varsayiyorum.Enflasyonist ortamda bu sermaye ile boyle lotu toplu bir sirketi heleki bu rasyolarla burda birakmazlar. Sirket benim gozumde 1.70 pd ile islem goruyor yeniden degerlemeler ile 598.916.367 MILYON TL OZKAYNAK OLMASI GEREKMEKTE. Lotu toplandi gunluk hacimler tatmin edici filmin sonuna kadar seyirci olmaya devam. Bu hissede zamaninda buyuk emegi olan Jackalav Serkan Abimizi 2. ceyrek bilancosunda yapmis oldugu 600.xxx lot civari alis ve yeni sahibine tavandan birakis tradesi harici kagitta pozisyon alip guzel bir yatirimciliga davet ediyorum ) Hissede dolasan lot ne kadar azalirsa lotlar bir okadar dahada degerlenir. Kendisi bunu benden daha iyi biliyor.Yeni yatirimcilarin bu seviylerden gelmesi ile ivmenin dahada hizlanacagi dusuncesindeyim . Herkese bol kazanclar Slmlr . YTD.

2. 330.000 lot ne kadar eder hesaplayamadım
    Maşallah nazar değmesin

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Piyasa değeri düşük kalan şirketlerden olan GEDZA, 2024'de yatırımcılarına kazandıracak potansiyel taşıyor.

"Bağlı ortaklığımız Gediz Plastik Petrol Turizm Taş.San.Tic.A.Ş'nin 05.12.2023 tarihinde T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Yatırım Teşvik Belgesi süre uzatımına ilişkin yapmış olduğu başvuru talebi 06.12.2023 tarihinde olumlu sonuçlanmış olup,Teşvik Belgesinin geçerlilik süresi 22.06.2025 tarihine uzatılmıştır."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1223601

4.  Alıntı Originally Posted by Hakos Yazıyı Oku
    Forum sessiz benim gibi eski yatirimcilar cali arkasindan izlemeye devam ediyor. Bu rasyo ve fiyatlarda istikrarli bir sekilde yonetilip ivmesi yukari olan baska bir sirket var ise soyleyin oraya gidelim. ))) Fonlar elindeki mali gunden gune arttiriyor. Oyun icinde oyuna devam.Lotun toplanmasi iyidir. Yeni bir oyuncuya zamani geldiginde toplu bir sekilde teslim edilir. Gayrimenkul islerim icin satmis oldugum 30.xxx lotu 21 uzerinde yerine koydum. 330.xxx ile devam ediyorum. Benim icin buralar dip seviyedir. Olurda altina sarkarsa diye 100.xxx lotluk bir yedek akce ayirdim. Al satla isim olmaz malin ustune yatar senelerce beklerim.Kemik yatirimcilarin olmasi ve sirketin de oyunun icinde olmasi ile muazzam hareketlerin olacagini varsayiyorum.Enflasyonist ortamda bu sermaye ile boyle lotu toplu bir sirketi heleki bu rasyolarla burda birakmazlar. Sirket benim gozumde 1.70 pd ile islem goruyor yeniden degerlemeler ile 598.916.367 MILYON TL OZKAYNAK OLMASI GEREKMEKTE. Lotu toplandi gunluk hacimler tatmin edici filmin sonuna kadar seyirci olmaya devam. Bu hissede zamaninda buyuk emegi olan Jackalav Serkan Abimizi 2. ceyrek bilancosunda yapmis oldugu 600.xxx lot civari alis ve yeni sahibine tavandan birakis tradesi harici kagitta pozisyon alip guzel bir yatirimciliga davet ediyorum ) Hissede dolasan lot ne kadar azalirsa lotlar bir okadar dahada degerlenir. Kendisi bunu benden daha iyi biliyor.Yeni yatirimcilarin bu seviylerden gelmesi ile ivmenin dahada hizlanacagi dusuncesindeyim . Herkese bol kazanclar Slmlr . YTD.
    Elinizdeki lotu yazmaktaki amacınız nedir? Dikkat çekmek mi?

5.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Elinizdeki lotu yazmaktaki amacınız nedir? Dikkat çekmek mi?
    Tam ustune bastin. Tahta yukari gitmek icin lot bekliyor ne kadar fazla mal ile giderse o kadar iyi. Bizden mal gelmeyecegini bilsinler istedim. Cali arkasindan izlemeye devam. YTD.

6. Endeks yükselirken çıkamayan kağıt , endeks düşerken at nalı inişe geçiyor. Bu düşüşün sebebi nedir? Fabrika mı yandı!!!!! -%6

7. Endeks cacık at izini it izine karistirarak at değişimi yapılıyor heralde, bu cendere ne kadar surer bilmem ama gedza bu oyunu bir yerde bozar Benim beklentim bir muddet 0.6-0.8 euro takılması. Toplamak için guzel firsat yaratiyorlar bence.

Alıntı Originally Posted by hasan basri Yazıyı Oku
    Endeks yükselirken çıkamayan kağıt , endeks düşerken at nalı inişe geçiyor. Bu düşüşün sebebi nedir? Fabrika mı yandı!!!!! -%6
    tahtayı yapanlar piyasanın en büyük orçolarından...başka sebep yok.

Sayfa 45/55 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •