Sayfa 10/55 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

city+fonlar;
    1 kasım : 900 000 lot
    4 ocak : 2 000 000 lot
    11 ocak:2 220 000 lot

Hem aşağı basıyorlar hem topluyorlar.

Sanki istenilen adete ulaşılamamış görüntüsü var ? Yoksa hazır endeks kötüyken bahaneyle ne toplasam kar diye mi bakıyorlar ?
    Çok da mal gelmez bu seviyelerden bence, boş kademeleede oynayıp duruyorlar...

Yatırım tavsiyesi değildir.

Kansizlar elleri tuşda bekliyor. Satis gelsede salsak aşağı diye.

4. Siz asıl uyuyan bir dev
    Güneş enerjisi tamamlanmış
    Yeni hatlar açan
    Üstelikte metal ambalaj olan
    BANTAŞ TA Kİ GELECEĞİ GÖRÜN

5. Ve nihayet bugün itibariyle durdo hisselerimle vedalaşarak tekrar gedza ya döneceğim arkadaşlar..ama gedza haftaya portföyümde ger alacak )

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6. Gedza eğer sayın Elliott beyin dediği gibi güzel sonuçlar alınırsa ( ben birtek bunda şüpheliyim.. Yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyeleri hatta.. genel müdüre de hic güvenmiyorum..hatta serkan ile aralarında herhangi bir ilişki olup olmadığını da sordum cevapsız tabi! ) Neyse ama durdo dan iyi kazandım bak ambalajdan da..... tabiki herkes burayı işaret ederken beklenti vs....ben diger hisselere geçiş yaptım... şimdi döneceğim... nasılsa Gedza yerinde sayar diye acele etmiyorum daa

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

7. Yau bir zaman burada yazan kendisini gedza nin sorumlusu (spegi,manipulatiru iste nederseniz) olarak tanitan bir üfürükçü hokus pokuscu ,ky ya pusu kuran bir namert vardı...ciftlik hikayelerini anlatan bir de onun şakşak cisi grafikci vardı..nerde bunlar...

8. Vazgeçtim bu çöp hisseyi almaktan vazgeçtim

Sayfa 10/55 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •