Sayfa 101/829 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 6631 madde; 801 - 808 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Gesan dışında her şey konsuulur olmuş forumda. Alfas ve Europower ile dolmuş taşmış. Bu akşam arz haberi çıksa keşke taşlar yerine otursa ve biz de anlasak artık koç muyuz kuzu muyuz?

Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    bu smartta nasıl bir tahtacı var gerçekten inanılmaz
    efso ya 850k usd lik kap geldi tavana bagladılar hacim desen hepsini yaptılar
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by DrWho Yazıyı Oku
    Gesan dışında her şey konsuulur olmuş forumda. Alfas ve Europower ile dolmuş taşmış. Bu akşam arz haberi çıksa keşke taşlar yerine otursa ve biz de anlasak artık koç muyuz kuzu muyuz?
    bilmiyorum ama sanki bugün bültende haber gelecek sanki spk da son hız devam demiş halka arzlara bakalım bekliyoruz bülteni
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    bilmiyorum ama sanki bugün bültende haber gelecek sanki spk da son hız devam demiş halka arzlara bakalım bekliyoruz bülteni
    bugun cıkmasada vakit daraldı artık ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. şirket ortaklarımızdan gökhan bey bloomberg tv ye pazartesi saat 14,40 ta çıkacakmış...şirketi anlatacak büyük ihtimalle
    belki de europoweri anlatır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Yani bu arz onayı neden bu kadar beklenti yaratıyor anlamıyorum. Ne yani arz olmayacak mı? Enteresan 😂😂 Behiç reis milyon dolarlık ihale yollasa ne güzel olur 😂

7.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Ne bozabilirki mevcut durumu gesan bu kadar, madem patronlar europowera odaklanmış bizde ona odaklanalım
    100 milyonlarca dolarlık ihalenin girişim üzerinden alınması.

8. Kontr ün ABD deki 1 milyar usd lık teşvık olayı onaylanmış , tavan serılerı başlar orada , sektör hisselerınede yansır ,, !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 101/829 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •