Sayfa 11/829 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6632 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Bofa karanlıkta neredeyse tüm tahtalarda bütün malını diğer kurumlara devretti..

2.  Alıntı Originally Posted by Serhad Yazıyı Oku
    Alım tarafında ağırlıkla yatırım finansman vardı bugün.. tabi son 5 dakika yükselişi kim yaptırdı bilmiyorum..
    Yatırım finansman yaptırdı

3. Bugün mcsi endeks değişiklikleri oldu karanlık oda itibariyle, bu sebeple yüksek hacimli işlemler oldu. Bizde 35 milyon tllik işlem oldu ve karanlıktan karanlık tabanında çıktık maalesef, kontr’da da 93 milyon tllik işlem olmuş onlar da karanlık tavanı ile çıktılar, sanırım sasa ve hekts’de karanlık tavanından çıktılar, onlar da level değiştirdiler mcsi’da.

4. Karanlik odada bofa 145000 lot 230 dan satmış. Bu tip satışlar için önceden anlaşmış olmak şart. Yoksa gun boyu kademelerde bin lot bulmak bile mümkün degildi.helede 238 kapanış olan tahtada 230 a 145000 lot yazıldı ise burada anlasma vardir. Ve o fiyattan islem görmesi için de o kademeye kadsr tum alicilara hisse verilmiştir. Bu islem ilk bakista kötü gibi gorunsede 230 fiyattan toptan piyasada hissenin müşterisi var demektir.

5. 204 210 224 derken hissenin toptan fiyatı 230.80 e yükseldi.

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Karanlik odada bofa 145000 lot 230 dan satmış. Bu tip satışlar için önceden anlaşmış olmak şart. Yoksa gun boyu kademelerde bin lot bulmak bile mümkün degildi.helede 238 kapanış olan tahtada 230 a 145000 lot yazıldı ise burada anlasma vardir. Ve o fiyattan islem görmesi için de o kademeye kadsr tum alicilara hisse verilmiştir. Bu islem ilk bakista kötü gibi gorunsede 230 fiyattan toptan piyasada hissenin müşterisi var demektir.
    Hocam ben şahsen ikna oldum söylediklerinize.güzel açıklama. 😃

7. Kimin sattığını bilmiyoruz, ama bu anlaşmalı bir satış değil. Öyle olsa iki üç kademe aşağıdan mal değişimi yapılabilirdi. Burası borsa kazanmakta var kaybetmekte...

Sayfa 11/829 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •