Special Days Image
Sayfa 2/826 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6602 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Şirketimiz araç şarj ünitesi de üretiyormuş. Maşallah

Patron M. Behiç Harmanlıdan haber var.

Herkese merhabalar,
    1) Güncellenen depolama yönetmeliği kapsamında bugüne kadar EPDK'ya 67.349MW gücünde depolamalı elektrik üretim tesisi başvurusu yapılmış olmasını enerji sektörümüze duyulan güvenin göstergesi olarak önemli*buluyorum.

2) Girişim Elektrik, Europower Enerji ve Peak PV Solar iştiraklerimizle enerji arz güvenliğimize katkı sağlayacak bu yatırımlarda görev*almaya*hazırız.

3) İlgili yatırımların tamamlanmasıyla karbon ayak izimizi düşürerek ihracattaki rekabet gücümüzü artıracağız. Geliştirmiş olduğumuz ESCO iş modelimizle önümüzdeki yıllarda yurtiçi/dışındaki elverişli ancak sabit yatırıma girilemeyen projelerde sistem çözümlerimizle*yer*alacağız.

Alıntı Originally Posted by KARDELEN 54 Yazıyı Oku
    Patron M. Behiç Harmanlıdan haber var.

Herkese merhabalar,
    1) Güncellenen depolama yönetmeliği kapsamında bugüne kadar EPDK'ya 67.349MW gücünde depolamalı elektrik üretim tesisi başvurusu yapılmış olmasını enerji sektörümüze duyulan güvenin göstergesi olarak önemli*buluyorum.

2) Girişim Elektrik, Europower Enerji ve Peak PV Solar iştiraklerimizle enerji arz güvenliğimize katkı sağlayacak bu yatırımlarda görev*almaya*hazırız.

3) İlgili yatırımların tamamlanmasıyla karbon ayak izimizi düşürerek ihracattaki rekabet gücümüzü artıracağız. Geliştirmiş olduğumuz ESCO iş modelimizle önümüzdeki yıllarda yurtiçi/dışındaki elverişli ancak sabit yatırıma girilemeyen projelerde sistem çözümlerimizle*yer*alacağız.
    güzel bilgiler....zaten son yapılan değişikliklerin gesana yaradığını son bir kaç gündür söylüyorduk..patron da bunun üzerini önemle çizmiş...hayırlı uğurlu olsun.. ..özelikle res santrallerinde gesanın büyük iddiası olmalı...çünkü mevcut santrallerin %35 ini gesan kurmuş...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Yeni başlık hayırlı olsun. Tarihe not düşülsün Sasa kaynaklı düşüş var. Erdemoğlunun açıklaması primle hisseleri şimdilik etkiledi.
    inanamiyorum, demek bana yalan soyledin
    OMG diyorum

Urfali bunu yapmayacaktin, artik urfa cigeri yemiyecem,

saka bi yana , utanmasa Balon gibi sismis , SASA dan daha cok duseces
    bu arada SASA taban degil hala , hala alicisi var ee yuh be kardesim

NASA : dunyaya meteor dusuyor , kurtarmamiz imkansiz
    SASA yatirimcisi: beyler bu kesin yalan haber, hissene sahip cik , hatta dususte al

karsimizda boyle bir guruh var,
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

bu arada sasa patronu 80 tl den itibaren hissemiz pahalıdır demiştim demiş...sasa galiba oraya doğru hızla iniyor...o inerken bazıları da gesanı da o katagoriye koyup satış ile baskı kuruyor...oysa bizim sektör ve beklentilerimiz çok güçlü...bilançoları da çok güçlü gelecektir...bakalım neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    inanamiyorum, demek bana yalan soyledin
    OMG diyorum

Urfali bunu yapmayacaktin, artik urfa cigeri yemiyecem,

saka bi yana , utanmasa Balon gibi sismis , SASA dan daha cok duseces
    bu arada SASA taban degil hala , hala alicisi var ee yuh be kardesim

NASA : dunyaya meteor dusuyor , kurtarmamiz imkansiz
    SASA yatirimcisi: beyler bu kesin yalan haber, hissene sahip cik , hatta dususte al

karsimizda boyle bir guruh var,
    ben sasa ve hektaşın temeline ve beklentilerine hakim değildim ama tahminen önlerindeki bir kaç yılı satın alıyorlar diyordum...ama gesan için ise önlerindeki bir kaç çeyrek bilançoyu satın alıyorlar diyordum..gesanın bilançoları ortaya çıktığında ve beklentileri tek tek gerçekleştiğinde gerçek potansiyeli ortaya çıkacaktır...

7. işlem haçmi cok zayıf gereksiz bir baskı var tahtada...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. sasadan kaçanlar gesana gelecek
    sektör gesandan yana
    sabretmek burda önemli olan
    son 1 haftada satan satmıştır
    kalanlar bizler gibi uzuncu olanlar
    zamanla ayrışacak kagıdı götüren beklentiler

en önemlisi %300 bedelsizi var

hergün panik yaptırıp kapanışta yukarı yapıyor

bugünde benzeri olur

Sayfa 2/826 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon