Sayfa 25/830 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 6635 madde; 193 - 200 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Sn.keko.Yuri' yi nereden takip ediyorsunuz?

2.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Sn.keko.Yuri' yi nereden takip ediyorsunuz?
    aynı telegram gurubundayız...herkes kendince bilgilendiriyor gurupta...gesan henüz 20,-30 tl aralığında iken çok küfürler edilen kalabalık gruptan ayrılıp ,sakin güzel bir grup kurduk...oradakilerin tümünün maliyeti o aralıktadır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aynı telegram gurubundayız...herkes kendince bilgilendiriyor gurupta...gesan henüz 20,-30 tl aralığında iken çok küfürler edilen kalabalık gruptan ayrılıp ,sakin güzel bir grup kurduk...oradakilerin tümünün maliyeti o aralıktadır...
    biz de katılabiliyor muyuz?Grup ismi nedir acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    biz de katılabiliyor muyuz?Grup ismi nedir acaba?
    hayır ...özel bir guruptur....kolay kolay kimseyi almıyorlar...ortam bozulmasın diye...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Yuri dostumuzdan ikinci bir yorum daha :

1MW gunes santralinde kullanilan boyle bir pano yaklasik 25.000 USD mertebesinde. Gunes santrali AG panosu gorece basit versiyonu cunku uzerinde en fazla 10 tane invertor cikisi vardir. Ama yogun bir prosesin oldugu fabrikanin (ornegin kimya tesisi) pano cikislari ihtiyaci daha fazla oluyor. O gibi yerlerde uzerinden 1MW guc akitan AG panolarin fiyatlari 50-60 bin dolara kadar cikiyor
    esasında bu haber belki kısada hemen etkisini göstermicek ama en baba ihaleden bile daha degerli şirket için..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    esasında bu haber belki kısada hemen etkisini göstermicek ama en baba ihaleden bile daha degerli şirket için..
    aynen öyle dostum...şirkete düzenli ve büyük gelir getirecek...ihale bir seferliktir ama bu devamlı gelirdir..simens ile artık işbirliklerine girmemiz zaten itibarımızı uçurur...bazen bu tür haberler gerçekten de kaplardan çok daha etkili oluyorlar..bence piyasa duydukça alıma gelecek..bu haber ile 300 tl lere doğru çıkmakta istekli olacağımıza inanıyorum...

7. Siemens anlaşması ile;
    * Devamlı bir nakit akışı sağlanacak
    * İhracat artışı sağlanacak
    * İhracata bağlı olarak döviz pozisyonlarının iyileşmesi sağlanacak
    * Belki de en önemli olanı: Prestij

Biz ortaklarına, şirketimize ve ülkemize hayırlı olsun..

8. Siemens ortaklığı hayırlı olsun. Önümüzdeki 6 ay içinde beklentilerimiz gerçekleştirdiği takdirde daha iyi fiyatlamaları göreceğimize inanıyorum, borsada 9-10 aydır yatırımcıyım, gesanı keşke daha erken fark etseymişim. Bazen çok fiyatlandık ana parayı başka şirketlere kaydırsam mı diye düşünüyorum ancak daha potansiyelli, daha beklentili bir şirket bulamıyorum. Tabii ki portföyümde başka şirketler de var ancak en potansiyelli olanın gesan olduğuna kanaat getirdim. Uluslararası ölçekte firmamız halen daha small cap bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizin siyasi konjonktürünün oturması ve komşularla daha iyi kurulacak ilişkiler ve Batı bloğuyla olan ilişkinin normalleşmesi ile ülkemize gelecek olan sıcak paranın şirketimize girmesiyle beraber dolar bazında çok güzel değerlere sahip olacağız gibi duruyor.
    Bilgisini paylaşan ortaklarımıza teşekkürler, iyi akşamlar.

Sayfa 25/830 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •