Sayfa 321/829 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Kaplar işe yaramiyor... Düşenin dostu dedik düşen de yok. Cuma hepsi tavandi. Hadi ya cidden baydın. Kapanış tavan olsun

2. Hktm yeo smrtg cuma uçtular şimdi de uçuyorlar. Hadi ya tavan olak

3. Düşerken en öndeyiz... Elimde olmasa bu saçmalık eğlenceli aslında

4. yatırım fınans dıpten aldığı malı bugun pıyasaya vermeye çalışıyor goruntusu var..endekste 5300 ustunde dıkış tutturamazsa dansa devam.!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    yatırım fınans dıpten aldığı malı bugun pıyasaya vermeye çalışıyor goruntusu var..endekste 5300 ustunde dıkış tutturamazsa dansa devam.!!!
    Abi cuma endeks iyiydi de ne olduk ;( valla bunaldik. Haber de kar etmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Abi cuma endeks iyiydi de ne olduk ;( valla bunaldik. Haber de kar etmiyor.
    haklısın,,malesef gesanı yukarıdan alanlar için kotu bir donem..orta vadede en çok kazandıracak senetlerin başında yıne gesan gelecektır; ama sabır ıstıyor bıraz görünen o..astorun arzının da pıyasyı olumsuz etkıleyecegınden bahsedılıyor..sadece nakıt kabul edılıyormuş arzda..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    haklısın,,malesef gesanı yukarıdan alanlar için kotu bir donem..orta vadede en çok kazandıracak senetlerin başında yıne gesan gelecektır; ama sabır ıstıyor bıraz görünen o..astorun arzının da pıyasyı olumsuz etkıleyecegınden bahsedılıyor..sadece nakıt kabul edılıyormuş arzda..
    Yüzde 1 için sanmam insanların hisse satacağını üstadım. Ama gesancim olmadı bu

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Yüzde 1 için sanmam insanların hisse satacağını üstadım. Ama gesancim olmadı bu
    dostum sokeye gelen talebı gorunce ben herşeyın mumkun oldugunu duşunuyorum..endekstekı düşüşle beraber bırçok hıssede gecen hafta fırsat alımları oluştu ;ama malesef yatırımcı buna rağmen soke arzına fazlasıyla ılgı gosterdı..ınşallah olumsuz etkılemez dıyelım..zıra arz çok buyuk..

Sayfa 321/829 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •