Special Days Image
Sayfa 420/825 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon
Arama sonucu : 6598 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    30.000 parçadan oluşması başka...30.000 parçayı üretmek bambaşka dostum...Otomobilin camını belki Şişecam ..lastiğini belki Goodyear uretiyordur...Biz üretim adına konuşuyoruz ..
    30 bin parça üretmiyor.Girişim Elektrik; Siemens, Schneider, Abb gibi büyük firmaların ürünlerini hem iç hem dış pazarda satıyor.Bunlar yaklaşık 30 bin kalem.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    böyle bir buyumeyle sasa ve hektaş a nal toplatırız ...
    O yüzden geçmişte sasanin 5 yılda katlettiği yolu gesan 3 yılda gidecek demiştim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. https://www.youtube.com/watch?v=EXSo6nXVB3E Yukardaki belgeseli izlerken belgeselin 51.nci dakikasında Ukranyada elektiriğin bağlanmasına 10 milyon dolar istenmiş ve bağlanma süreside 2 yıl denmiş ayrıca bu drek devletin en güvenlik ihtiyacı olan,iha,siha projesinin fabrikasının yapılması içinse,savaş sonrası burdaki elektirik ihtiyacı geldi aklıma,gesanında orada fabrika kurma işlemlerini biliyoruz,savaş sonrası nasıl olur, şirket bunları tabiki düşünüp planlıyodur.

Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    30.000 parçadan oluşması başka...30.000 parçayı üretmek bambaşka dostum...Otomobilin camını belki Şişecam ..lastiğini belki Goodyear uretiyordur...Biz üretim adına konuşuyoruz ..
    30.000 parça üretmiyor Üstad. 30.000 parçadan oluşan menüsü var. Birçok ithal ürünün tek Türkiye distribütörlüğü'de Gesan'da. Sonuçta; yenilenebilir enerji ile beslenecek bir şehir kursanız, Gesan tek başına tüm elektrik üretim, iletim, dağıtım ağını yapabilir.

5. Gerçeğe dönüşen ilk beklenti panel üretimi haberi oldu. Artik diğerlerinin de hizla gerçekleşeceği döneme girdik. Sunjunior ile ilgili bayilik haberinin ikinci olarak gerçekleşeceğini saniyorum. Araya birde yurtdisindan 3 5 bin sunjunior siparişi gelse süper ötesi bir başlangıç olur. Zaten hedef tutacaksa aylik 5 bin sunjunior satışı şart. Bedelsizin de çok yakın olduğunu ama arz işinin astorun piyasayi bozması nedeniyle biraz daha bekletecegini düşünüyorum. Sabah ola hayrola

6. Cuma -6nin telafi edildiği gün 270lerin kırıldığı bir hafta olması temennilerimle. Hayırlı sabahlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Son gelen kaplar ile birlikte bu adamların ne kadar ciddi olduğunu anlayın artık. Bu şirket en tepeye oynuyor. Hem de globalde. Tahtadaki puştlar ne kadar basarsa bassın fiyatı canlı tutmak için patronlar elinden geleni yapıyor.

Çünkü biliyorlar ki piyasa değeri şirketin itibarını gösteriyor. Çünkü biliyorlar ki bu şirketin kıymeti şimdikinin en az 10 katı.

Bakmayın ekrana kapatın gitsin 2-3 yıl sonra hayal edemeyeceğimiz rakamlara ulaşacaktır.

Her şiddetli düşüşte mutlaka ekleme yapıyorum. Benim gibi 1000 yatırımcısı olsun, şiddetli düşüşlerde ekleme yapsın puştlar tek kademe dusuremez tahtayı..

Gerçekten tarihi bir gelişmenin içindeyiz. Yıllar sonra anlayacağız ve daha başlamadık bile.

iyi ki borsa var ve iyi ki Gesan var.
    acikcasi dediginiz dogru gibi , firma Globalde liderlige oynuyor gibi

bu isteki global muadillerine baktimda , oyle cok ileride degiller ,
    isin ilginci, turkiyede her gun bir fabrika bu ise yatirim yaparken, amerikada boyle bir furya daha baslamadi, niye baslamadi bende anlamis degilim,sanki Turkiye daha hizli gidiyor

neyse sun-run, first solar gibi firmalara bakiyorumda, Gesan bunlari cok hizli yaakalayabilir , daha global devlere donusmediler ,
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=EXSo6nXVB3E Yukardaki belgeseli izlerken belgeselin 51.nci dakikasında Ukranyada elektiriğin bağlanmasına 10 milyon dolar istenmiş ve bağlanma süreside 2 yıl denmiş ayrıca bu drek devletin en güvenlik ihtiyacı olan,iha,siha projesinin fabrikasının yapılması içinse,savaş sonrası burdaki elektirik ihtiyacı geldi aklıma,gesanında orada fabrika kurma işlemlerini biliyoruz,savaş sonrası nasıl olur, şirket bunları tabiki düşünüp planlıyodur.
    bu cocuklar iyi sirket kurmus ama medya ile nasil konusacaklarini, politik davranmayi hic bilmiyorlar

dogu avrupa ve orta asyada calismis biri olarak , maalesef bu ulkelerde elektrik, su baglama , tam bir bas agrisi
    projenin cizimi, onayi ve yapilisi inanilmaz formaliteler var, hele birde fabrika yatirimi varsa, o bolgede herkes rusvetini ister ama 10 milyon dolar cokmus hele savastasin, yolla kepceleri , bas onayi , ne rusveti istiyon, ulken gidiyor ama boyleler

hele birde kardes halk dedigimiz kazaklarin eline dusmeyin aman diyim

bu dediginiz endislerin dillendirmesi guzel, cunku Ukrayna boyle olmayacak , eskisi gibi yozlasmis kalirsa, kimse para vermez, yllamaz,

mutlaka oraya , rusveti, torpili, hileyi onleyecek bir Kemal dervis yollarlar yoksa o para calinir, ve hic bisey yapilmaz,

dediginiz gibi, orda 1-2 ay geciren sirket zaten , neyin ne oldugunu, kime rusveti verecegini hizlica ogreninir
    endise edilecek bir konu degil
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Sayfa 420/825 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •