Sayfa 455/830 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 6635 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Sn keko
    Form size platin üye ünvanını layık görmüş.
    Peşinizden belli bir kitleyi süreklediğiniz doğru(bende sizin yorumlarınıza istinaden gedza-gesan ve teknosa aldım)
    Benim gibi hareket edenlerde mutlaka vardır.
    Hergün allayıp pulladığınız hisseleri ben 1 hafta önce sattım demeniz bence de eleştiriye açık.
    Sizden beklenti teknosa da ve gesan da yaptığınız değil.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tavan tavan giderken bir ara 266 lardan döndü..o dönüşte yaklaşık 7-10 gün önce 230 dan satmıştım...niyetim 200 lerden almaktı..sonra da paşa hakan bize bir süpriz yaptı... o gün bu gündür gesanda ayrıyım...
    Abi ne güzel işte endeks düştü Gesan 210 a kadar saldı yani çok da sorun yok sanki begeniyorssaniz

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    ben fikir yada yorum yapın derken hisse hakkında demiştim , şahıslar hakkında değil . kimsenin avukata ihtiyacı yok , benimde öyle bir niyetim yok. neyse ben derdimi anlattım , anlamamak için farklı organla dinlemek gerek.
    Yazdığınızla çelişiyorsunuz.

Beni eleştirerek hisse hakkında değil benim hakkımda yorum yapmış oluyorsunuz.

Ayrıca, eleştirime eleştirdiğim kişi yanıt verdi zaten.Siz yanıt verirseniz bu avukatlık olur.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    takasda citibanka 67311 lot geçmiş. 1.025.312 olmuş
    ünlüden çıkmış gibi bir durum var ondan da 67697 lot çıkmış aradaki fark artık nerede ise ) 3 5 lotlarla bizi ugraştırıyorlar

birde deutsche ye de 8432 lot gelmiş
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

garantiye bak ya 16k satışa dönmüş bu kadar oynaklık olamaz ya biraz abartıyorlar artık... ky işi falan değil..

ünlü gelmiş 12293 lotla en iyi 3. alıcı.. yüklen be ünlüüüüü

6. Açıkçası Sn. keko beni de şaşırttı.Kendisinin ne yaptığı bizi hiç ilgilendirmez ama burada onun söylemlerine değer verip, etkilenmeyen yoktur.Şaşırdım diyorum sadece.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    garantiye bak ya 16k satışa dönmüş bu kadar oynaklık olamaz ya biraz abartıyorlar artık... ky işi falan değil..

ünlü gelmiş 12293 lotla en iyi 3. alıcı.. yüklen be ünlüüüüü
    ünlü başkan duydu sesimizi 10k daha aldı 22661 lotla 1. sırada )

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    ünlü başkan duydu sesimizi 10k daha aldı 22661 lotla 1. sırada )
    ünlü 33128 lot oldu bir ara hsbc vardı oda gelip oyuna girse alsalar şuraları..

Sayfa 455/830 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •