Sayfa 610/826 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 6606 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Biz ne kadar kızsakda ,her gelmesinde düşüyor desekde ,hissenin tek heyecan kaynağı hisseyi bu fiyata taşıyan ve bundan sonrada yukarı taşımaya devam edecek olan, sürekli gelen kaplardir. Şirketin kap tutarları günlük bazda tüm sosyal medya tarafindan takip edilmektedir. Ciro ve bilanco projeksiyonlari sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle teknik göstergeler grafikler yönü aşağı gösterebilir. Fiyat aşağı yönlü hareket edebilir. Ama bu kaplar düzenli bir sekilde (inşallah)gelmeye devam ettiği sürece temel analiz teknigin yönünü bozacaktir. Kisaca ilk çeyrek de gelen 4 milyar üzeri kap tutarına diger 3 ceyrekde (biraz azaltalim tahminleri)ceyrek başı 3 milyar kap gelse yıllık 13 milyar eder. Kap ile bildirilmeyen diger işlerde atiyorum 2 milyar olsun. Ortaya 15 milyarlik bir rakam cikyor. Haydi bu rakam üzerinden kötümser senaryo çizerek yüzde 20 düşersek. 12 milyar 2023 ciro hedefi çıkıyor. Benim kendi projeksiyonumda bu hedefler gerçekleştiği takdirde başka hicbir grafik yada analize bakmaya gerek yoktur
    Şahsen ben 8-9 milyar ciro BİLE KÜÇÜMSENCEK BİR RAKAM DEGİL GÖBEK ATARIM..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Çok iyi anlaşma kapları da geldi son 1 ayda çok bir hareket olmadı

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Çok iyi anlaşma kapları da geldi son 1 ayda çok bir hareket olmadı
    Gesan biriktiriyor. Her bir kap haberi ile hep yukarı yapmiyor. Özellikle yüksek kap geldi haydi trene binelim diyenleri hiç bir zaman sevindirmedi. Sosyal medyaya bakinca batik bitik hiç yürümeyen çok kötü bir şirket olarak da taniyabilirsiniz. Ama bir yıl önce bu gunlerde 19 , agustosta 60 ekimde 90 üç dört ay önce 300 olduğunu görebilirsiniz. Özellikle mayis Eylül arasi kap yagmuru olduğu halde nasil biktirdigini burada olanlar iyi bilir .kekonun bile 60 70 arası fiyattan ümidini kestirip portföyünün yarisini sattirmisti.sonrasinda 1 ay icinde 90 dan 300 e geldi. Üstünede ikibucuk milyon lot patron satışı yapildi. 4 aydir 280 170 araliginda gidip geliyor. Bu sürede 5 milyar Üstünde kap paylaşımı yapildi. Bardak dolma noktasina yakin bana göre. Onemli olan her kapta in bin yapmak degil. Bardak taştıginda hissede olabilmek. Taşma zamanini ise piyasa belirliyor.Tarih ve istatistik bunu söylüyor. Tabiki bunlar benim hikayem benim düşüncelerim. Herkes kendi hikayesini kendisi yazsın.

4. innernette çok güzel GES lerle ilgili haberler var teşvik verilecegi ve kdv düşürülecegi hakkında ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

günaydın herkese iyi haftalar bol kazançlar

benim keyfim yok açıkçası bugün yeşil yapacaklarına inanıyorum. ama 4 aydır o inançla bekliyoruz çokta iç açıcı değil..

bu arada geçen bedelsiz hesaplamasında arkadaslara cevap yazarken aklımda %400 kalmış..

%300 kafamdan çıkmış kusura bakmayın.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

ykb şuan en iyi alıcı cuma günü de öyleydi ama sonra yarısını bastı..

bu sefer de aynısı yaparsa yandık -5 ler havada uçuşuyor bir sakinlemesi yok hep uzun mum..

7. Maşallah gesana.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Maşallah gesana.
    ben pozitifim ama bu kadar kanırtmalarına gerek yok..

Sayfa 610/826 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •