Sayfa 619/826 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 6606 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Veya bugün +8 yaptı salmaya başladı diyelim haksızlık yani satamamak
    kesinlikle... o yüzden kurumlara geçmenizi öneririm daha düşük komisyonlarla
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    66,00-66,30 arasına iyice sıkıştırdılar...
    artık yukarı almaları lazım yoksa tadı kaçıyor ama sorun gedik dünkü maldan bugune göre daha 55k lot sattı var daha 130k

3. Argo bir tabir var biz ne anladik bu si.ştenn. bedelsiz gibi bir olay hiçbir etki etmedi. 3 ay knce 300 olan hisseye bak, o kadar kap bedelsiz

4. Aslında imkan olacak bırak Bist50 ye sokmayı Bist100 den atacaksın. Gesan resmen kumar kağıdı oldu. Yazık....

5. Taban bile yaparsın Gesan. Sende o ışık var.....

6.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    bankalar garip ya ne demek yatırmamak benim ki yatmış şimdi satsam ertesi gün düşse ne olacak ki zaten düşüyor ama saçmalık o yüzden bankanın yatırım kurumlarını sevmiyorum.
    Benimkiler de yatmış ancak bedelsizle birlikte gelen ek lotlar satılabilir değil, muhtemelen senin de öyledir ortak

Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Benimkiler de yatmış ancak bedelsizle birlikte gelen ek lotlar satılabilir değil, muhtemelen senin de öyledir ortak
    evet aynen öyle hesabım falan kilitlenmiş hatta..

o zaman şu aklıma geliyor gedik mallar eline geldikçe satacak hala..

aylardır diyorum kendime ama yine insan duygusuna yenildim.. tamam endeks kötü vs ama gesanda üzdü bizi..

haftalık grafiginde bir flama dusen takoz var..

bilanço dönemine kaldı 1.5 ay ne diyorsunuz arkadaşlar? bilanço iyi gelir mi ilk ay ciromuz ne olur biraz ona çalışsak mı?

bedelsiz halka arz göz boyama idi ki o beklentilerle çıktık beklentiler bitmeye başladı.

artık yeni bilançoyu konuşmamız lazım piyasayı biraz konuşup ince bir haber varsa onları konuşalım bizde karar verelim.

Sayfa 619/826 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •